Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Завдяки впровадженню 4G жителі сіл почали використовувати удвічі більше мобільного інтернету

Завдяки активному розширенню 4G на частотах 900 МГц, жителі маленьких та віддалених сіл отримали доступ до швидкісного мобільного інтернету Київстар та за останній рік почали використовувати майже у 2 рази більше дата-трафіку*.

У середньому абоненти Київстар у селах, де з’явився 4G на частотах 900 МГц, у лютому цього року використовували понад 6400 Мб трафіку - це на 95% більше, порівняно з лютим 2020  року. За цим показником вони наблизилися до жителів міст, які використовують у середньому понад 6900 Мб, що свідчить про поступове подолання цифрового розриву між містами та селами.

Щоб це стало можливими, Київстар встановив найбільшу кількість базових станцій з 4G – майже 15  тисяч – та інвестує у модернізацію своєї мережі найбільше коштів серед всіх українських телеком операторів. Також компанія виступила донором частот, щоб й інші мобільні оператори могли розширювати свою мережу у сільській місцевості.

Але окрім цього, Київстар розвиває цілу екосистему онлайн-сервісів, щоб доступ до важливих послуг можна було отримати незалежно від місця проживання. Це, наприклад, консультації з лікарями онлайн або отримання професійної правової допомоги без фізичного відвідування спеціалістів, лише з використанням смартфону та мобільного інтернету. Оператор допомагає й старшому поколінню освоїти всі переваги сучасних технологій у серії безкоштовних відеоуроків на платформі «Смартфон для батьків».

Розширення 4G-покриття допомагає зробити віддалену роботу більш комфортною, навіть якщо ви живете за містом. Для цього Київстар пропонує продукти для «віддаленого офісу»: Microsoft Office 365, Віртуальну мобільну АТС, сервіс електронного документообігу Star.Docs та багато інших.

*Під час дослідження Київстар порівнював використання мобільного інтернету абонентами в населених пунктах, де протягом 2020 року був запущений 4G на частотах 900 МГц. Порівнювалися дані за лютий 2020 року та лютий 2021 року.

Офіційні постачальники послуг