Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Завдяки абонентам київстар зібрано понад 4 мільйони гривень для ініціативи «Дитяча надія»

Збори для спільної ініціативи Київстар та Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча надія» перетнули суму у 4 мільйони гривень. Усі залучені кошти йдуть на забезпечення дитячих лікарень сучасним обладнанням, медичними витратними матеріалами та інструментами.

Основна мета проєкту «Дитяча надія» – допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями, яку вдається реалізовувати завдяки благодійним СМС-повідомленням небайдужих абонентів Київстар. До ініціативи вже приєдналося майже 60 тисяч абонентів національного мобільного оператора, 13 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця і онкологічними захворюваннями. За півтора роки існування ініціативи було відправлено понад 200 тисяч благодійних СМС-повідомлень. Середній розмір пожертви для ініціативи «Дитяча надія» становить 15 гривень.

«Ініціатива «Дитяча надія» щоразу доводить теорію маленьких добрих справ – разом  тисячі невеликих пожертв склали вже чотири мільйони, на які вдалося придбати життєвонеобхідне обладнання для сотень маленьких пацієнтів. Від імені Київстар я хочу подякувати усім небайдужим абонентам, що долучилися до ініціативи та продовжують підтримувати її, не зважаючи на обставини, адже хвороби не йдуть на карантин»,говорить Ганна Захараш, директор із корпоративних комунікацій Київстар.

Зокрема, на кошти, які перераховували абоненти Київстар за допомогою СМС-повідомлень, було закуплено та передано обладнання та матеріалів для 21 відділення у 14 дитячих лікарнях по всій Україні - Інституту ім. М. Амосова, Національного інституту раку, НДСЛ «ОХМАТДИТ», Центру дитячої кардіології і кардіохірургії, Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова та Інституту Серця у Києві; Одеської обласної дитячої лікарні та Міської дитячої клінічної лікарні №3 в Одесі; Дніпропетровської обласної дитячої лікарні, Міської дитячої клінічної лікарні №6 та Обласного клінічного центру дитячої кардіології і кардіохірургії у Дніпрі; Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. Щороку разом ці лікарні допомагають долати хвороби понад 20 тисячам маленьким пацієнтам. Також найближчим часом буде закуплено обладнання  для ще 3 лікарень.

Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням kyivstar.ua/charity-ubb.

Проєкт здійснюється у партнерстві з МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ), яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їх реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через СМС, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали лікарням. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на сайті Української Біржі Благодійності.

«Абоненти Київстар, завдяки нашому спільному проєкту "Дитяча надія", стали не просто благодійниками, а саме тими людьми, які системно допомагають осучаснювати українські медичні заклади та рятувати якомога більше дитячих життів. 4 000 000 гривень - це десятки одиниць надважливого обладнання, без якого лікарям не впоратися зі складними хворобами діток. Це 21 відділення у 14 лікарнях, які отримали вже допомогу. Дякуємо за те, що ви щодня стаєте чиєюсь надією на життя та допомагаєте важкохворим дітям вчасно отримати медичну допомогу», - зазначає Ірина Гуцал, директорка Української Біржі Благодійності.

Нагадаємо, що протягом карантину Київстар підтримує медичних працівників з усієї України. За цей час мобільний оператор нарахував бонуси в еквіваленті 150 грн 68 тисячам лікарів та медсестер з реєстру  медичних працівників України. 58 тисяч з них отримали бонус двічі (враховувалася дата подачі заявки та подовження терміну дії карантину). У червні усім 68 тисячам медиків, які раніше отримали бонуси, Київстар надав доступ до безлімітного інтернету на 90 днів - без додаткових оплат.

Офіційні постачальники послуг