Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

«Залишайтесь вдома» замість сигналів виклику – Vodafone пропонує встановити спеціальний інфо-GOOD’OK

Vodafone пропонує своїм клієнтам простий спосіб подбати про своїх друзів та партнерів і встановити замість сигналів виклику спеціальне повідомлення на час карантину.

Якщо у клієнта Vodafone буде встановлений спеціальний GOOD'OK, всі, хто зателефонує на його номер, почують інформацію: «Будь ласка, за можливості залишайтеся вдома, мийте руки та обмежте суспільне життя. У випадку поганого самопочуття – обов'язково зверніться до лікаря. Vodafone бажає вам завжди залишатися в безпеці і бути здоровими».

Спеціальний GOOD'OK можна встановити за символічну вартість – 1 копійку. Мова повідомлення – українська.

Щоб встановити інфо-гудок замість сигналів виклику, потрібно відправити SMS із кодом 19 на номер 700. Послуга буде підключена на 30 днів і після закінчення терміну продовжена автоматично. При необхідності послугу можна відключити.

«Ми хочемо допомогти людям з активною соціальною позицією бути причетними до збереження здоров'я оточуючих. Іноді такі прості речі, як голосове повідомлення-нагадування, можуть стати проявом турботи і допомогти сфокусувати увагу на дотриманні необхідних заходів», – коментує начальник департаменту розвитку продуктів і мереж, Євген Донді.

Щоб той, хто телефонує встиг прослухати інформацію до кінця, варто відповідати на виклик через 10 секунд – саме такою є тривалість інформаційного повідомлення.

Vodafone також безкоштовно надає своїм клієнтам передоплати на час карантину безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) і мессенджерам (текстові та графічні повідомлення в Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat). Щоб скористатися доступом до послуги Online pass, потрібно набрати комбінацію *316*1#. Послуга для безлімітного спілкування в соціальних мережах буде діяти протягом 28 днів з моменту підключення, після чого буде відключена. Перевірити статус послуги Online PASS можна за допомогою USSD команди *316*2#. Послуга online pass доступна для підключення клієнтам передплачених тарифних лінійок Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифів Vodafone Light + та Vodafone ZAHID. У тарифах Vodafone SuperNet Start / Pro / Unlim і Joice послуга Online PASS вже включена в пакет послуг відповідно до умов тарифу і не вимагає підключення. Детальніше про послугу - на сайті.

Офіційні постачальники послуг