Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Заява Американської торговельної палати в Україні: Бізнес та інвестори закликають до справедливого, передбачуваного та прозорого формування державної політики та законодавчого процесу

Заява Американської торговельної палати в Україні: Бізнес та інвестори закликають до справедливого, передбачуваного та прозорого формування державної політики та законодавчого процесу

З початком нового бізнес-сезону та напередодні шостої сесії Верховної Ради України IX скликання, бізнес-спільнота вимагає прозорого законодавчого та регуляторного процесу з дотриманням обґрунтованого балансу інтересів та розсудливого врахування витрат та вигод. Будь-які суттєві зміни до законодавства, які впливають на інвесторів, мають бути винесені на громадське обговорення із залученням всіх зацікавлених сторін та передбаченням належних термінів для подання пропозицій та коментарів.

Забезпечення передбачуваності нормативно-правового середовища для інвесторів, гарантування справедливої, рівної, передбачуваної та прозорої податкової політики, є одними з найвищих стратегічних пріоритетів Американської торговельної палати в Україні, як зазначено у 10 кроках для економічного відновлення та зростання України у 2021 році.

Дотримання принципів верховенства права – один із найважливіших факторів для здійснення інвестицій та провадження рентабельної підприємницької діяльності, що сприяє процвітанню економіки та бізнесу. Справедлива, передбачувана, розумна та ефективна регуляторна політика значною мірою сприяє сталому економічному зростанню. Така політика всередині країни забезпечує:

  • якісний двосторонній діалог між бізнесом та Урядом
  • прозорість та публічність процесу прийняття рішень
  • легкість ведення бізнесу для добросовісних компаній, які роблять значний внесок до Державного бюджету та створюють робочі місця

Бізнес-спільнота та інвестори, об’єднані Американською торговельною палатою в Україні, закликають Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Кабінет Міністрів України, Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова, голів депутатських фракцій – Давида Арахамію, Артура Герасимова, Ірину Геращенко, Юлію Тимошенко, Ярослава Железняка, та голів Комітетів Верховної Ради забезпечити справедливу, прозору, виважену та ефективну регуляторну політику та законодавчий процес, що принесе користь Україні, її бізнес-спільноті та економіці в цілому.

Офіційні постачальники послуг