Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Заява Американської торговельної палати щодо розвитку конкурентного середовища в телекомунікаційній сфері України

Заява Американської торговельної палати щодо розвитку конкурентного середовища в телекомунікаційній сфері України

Протягом 28 років Американська торговельна палата в Україні (Палата) доносить голос бізнесу на найвищому рівні та активно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення прямих іноземних інвестицій, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні.

Комітет Палати з питань телекомунікацій має на меті покращувати умови для подальшого стабільного розвитку та ефективного регулювання сектору мобільних телекомунікацій в Україні. Це також є надважливим в контексті взятого Урядом України курсу на діджиталізацію.

Ми послідовно комунікуємо, що створення прозорих, передбачуваних, та рівних умов для ведення бізнесу – це пріоритет №1 для всіх компаній-членів Палати, зокрема, в сфері телекомунікацій. Саме тому, Американська торговельна палата в Україні закликає відповідальні органи державної влади будь-які норми та рішення, які мають суттєвий вплив на телеком-індустрію України, обговорювати з залученням всіх учасників ринку.

Третім бути не легко, але всі мають грати за правилами.

Офіційні постачальники послуг