Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Забіг на мільйон: розробники IT SmartFlex створили платформу для благодійного проєкту Kind Race 120

120-денний челендж Kind Race 120 розпочинається 11 грудня, мета – зібрати $1 млн для благодійних фондів України

Команда ІТ SmartFlex, дочірньої компанії Vodafone, що займається розробкою програмних продуктів, pro bono створила платформу для збору пожертв у рамках проєкту Kind Race.

Kind Race – це благодійний проєкт Тетяни Гриньової, благодійниці та засновниці Kind Challenge. Тетяна пробіжить 120 напівмарафонів – бігтиме по 21 км кожного дня протягом 120 днів – для того, щоб зібрати 27 000 000 грн для благодійних фондів України та привернути увагу до доброти та соціальних проблем в Україні. За виконання всіх організаційних умов проєкт має увійти у міжнародну Книгу рекордів Гіннеса.

Кожен день Таня біжить півмарафон для підтримки одного з українських благодійних фондів. На платформі Kind Race можна купити крок спортсменки – один, два, сотню чи будь-яку кількість, або зареєструватися і пробігти разом із Тетяною. Кожен крок вартує 1$, а зібрані кошти будуть автоматично перераховані відповідним благодійним організаціям.

User-friendly платформу для збору коштів на Kind Race створила команда ІТ SmartFlex – абсолютно безкоштовно і у стислий термін. Платформа дозволяє відвідувачам сайту легко і швидко долучитися до благодійних справ і має двомовний інтерфейс - українська та англійська. Зокрема користувачі можуть:

  • Відстежувати всі напівмарафони, які пройдуть з 11 грудня 2021 року по 9 квітня 2022 року, за розкладом і за календарем.
  • Долучатися до забігів онлайн і офлайн з різних міст України та світу
  • Жертвувати кошти, купуючи кроки забігу (в одному напівмарафоні – 21 тис. кроків) та/або перераховувати благодійним фондам довільну суму – як регулярно, так і одноразово.

Благодійні фонди, які беруть участь в ініціативі, охоплюють різні напрями –допомога онкохворим дітям, жінкам, які зазнали насилля, дітям, людям з синдромом Дауна, українській армії, людям похилого віку, людям без дому, українським скаутам, тваринам тощо – кожен з донатерів може вибрати організацію згідно зі своїми переконаннями. Кожен забіг присвячений збору коштів для одного з фондів платформи.

«Наш виклик – у стислі терміни поєднати благодійність та технологічність. Щоб встигнути зробити платформу з нуля за три місяці, ми розробили рішення інтеграції з платіжною системою. Рішення дозволяє налаштувати отриманння регулярної допомоги проєкту Kind Race і одночасну переадресацію її на різні рахунки – залежно від того, який благодійний фонд підтримується у конкретний день забігу. Цю інновацію можна використовувати для наступних проєктів у галузі Fintech, – коментує запуск платформи R&D lead IT SmartFlex Ігор Шкурко. – Задача на початку виглядала як mission impossible – та, завдяки нашій вірі у Kind Race і злагодженій роботі команди, яка працювала pro bono з величезною віддачею, нам усе вдалося».

Надалі ІТ SmartFlex також планує розробити медіапортал для добрих справ Be Kind і окремий платіжний шлюз для збору донатів  - donation gate.

«Мета Kind Challenge та проєкту Kind Race 120 – зробити благодійність простою, зрозумілою та навіть веселою звичкою для кожного українця. Ми придумуємо нові інструменти фандрейзингу та дуже швидко адаптуємося до потреб аудиторії та трендів, проєкт з рекордом Гіннеса є доволі складним інформаційно та технічно, враховуючи масштаби даних та наші очікування від оновлень учасників, пожертв та забігів. Зробити таку платформу за півтора місяці було можливо лише з супер-включеною командою, що розуміє наші амбіції та потреби, тому нам дуже пощастило знайти однодумців, що стали тепер і нашою спільною доброю командою!», – коментує співпрацю Тетяна Гриньова.

Долучитись до проєкту можна участю у забігах разом з Тетяною Гриньовою або купивши добрий крок на платформі Kind Race.

Офіційні постачальники послуг