Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

За період карантину проект «Дитяча надія» передав обладнання до 5 дитячих онко- та кардіо- відділень

В рамках спільної ініціативи Київстар та Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча надія» з березня по липень 2020 року відбулося п’ять передач медичного обладнання для лікарень у Львові, Одесі, Дніпрі та Києві. Усі вони стали можливими завдяки СМС-пожертвам абонентів мобільного оператора, які наразі зібрали вже понад три з половиною мільйони гривень на допомогу маленьким пацієнтам із онкологічними та серцевими захворюваннями.

До ініціативи «Дитяча надія» вже приєдналося майже 60 тисяч абонентів Київстар, 13 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця і онкологічними захворюваннями. За півтора роки існування ініціативи було відправлено понад 200 тисяч благодійних СМС-повідомлень. Середній розмір пожертви для ініціативи «Дитяча надія» становить 15 гривень.

«Ініціатива «Дитяча надія» щоразу доводить теорію маленьких добрих справ – разом  тисячі невеликих пожертв склали вже три мільйони, на які вдалося придбати життєвонеобхідне обладнання для сотень маленьких пацієнтів. Від імені Київстар я хочу подякувати усім небайдужим абонентам, що долучилися до ініціативи та продовжують підтримувати її, не зважаючи на обставини, адже хвороби не йдуть на карантин», – говорить Ганна Захараш, директор із корпоративних комунікацій Київстар.

Зокрема, за час карантину завдяки пожертвам абонентів до відділення інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених Інституту серця передали два неонатальні пристрої для фототерапії та обігріву НО-АФ-КР 1. Відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру отримало ряд розхідних матеріалів для Інфузійних насосів. А педіатричного відділення того ж центру було забезпечене двома моніторами пацієнта Heaco G3D та насосом шприцевим інфузійним Perfusor Compuct Plus з розхідними матеріалами до нього. На СМС-пожертви абонентів до Відділення функціональної діагностики КНП «Дитяча міська клінічна лікарня №3» Одеської міської ради придбано дитячий кардіологічний датчик Aplio 300, PST 50BT до існуючого апарату Toshiba. У педіатричне відділення Міської дитячої клінічної лікарні №6 м. Дніпро було передано робочу станцію Холтер ЕКГ та два Вимірювачі артеріального тиску ВАТ 41-2 з розхідними матеріалами до них.

Проект здійснюється у партнерстві з МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ), яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їх реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через СМС, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проекту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали лікарням. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на сайті Української Біржі Благодійності.

Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням kyivstar.ua/charity-ubb.

Нагадаємо, компанія Київстар виділяє 30 мільйонів гривень благодійної допомоги на боротьбу з COVID-19 в Україні. На ці кошти буде закуплено 10 апаратів ШВЛ та 20 моніторів пацієнта від німецького виробника Drager, а також витратні матеріали, що забезпечать роботу обладнання протягом року. Решту благодійних коштів буде спрямовано засоби особистого захисту для українських медиків. Також Київстар витратив ще понад 30 мільйонів гривень на реалізацію ініціатив, що спрямовані на підтримку суспільства та країни. Зокрема, бонуси медичним працівникам, безкоштовні консультації у додатку «Doctor online», нетарифікований доступ до гарячих ліній та офіційних ресурсів по COVID-19, а також багато іншого. Детальніше про ініціативи компанії за посиланням: kyivstar.ua/covid2019.

Офіційні постачальники послуг