Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

З Києва на травневі: ТОП-5 цікавих місць неподалік столиці

За рейтингом туристичного проєкту VodafoneFind&Follow. Village Routes

Напередодні святкових вихідних Vodafone підготував добірку цікавих локацій для подорожей неподалік Києва на основі уподобань користувачів власного туристичного проєкту Find&Follow. Village Routes.

До топ-5 увійшли такі місця:

  • Село Витачів – одне з найстаріших поселень України, де відкривається видовищна панорама Дніпра. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку та яскравих фотосесій.
  • Богуславська гранітна яма – мальовниче місце на річці Рось, де скелі з червоного та сірого граніту 10-12 метрів у висоту формують каньйон довжиною 1,5 км. Вчені припускають, що вік скель сягає 2 мільярдів років. Багато хто їде сюди в пошуках спокою та позитивного настрою, як в «місце сили».
  • Бананова ферма у селі Рожни, де понад 15 років вирощують банани, інжир, гуаву, фейхоа, лимони, кавові дерева тощо. Всього – понад 50 сортів тропічних рослин. Записатися на екскурсію можна як групою, так і індивідуально.
  • Парк «Острів сакури» знаходиться у смт Володарка неподалік Білої церкви. Парк розташований на штучному острові посеред річки Рось. Тут висаджено близько 3,5 тисячі рослин, територія доглянута та спроектована для комфорту туристів. Зараз, в час цвітіння сакури, – один з найкращих періодів для відвідування парку.
  • Змієві вали біля сіл Круглик та Ходосівка. Це дерево-земляні укріплення, які простягаються на 1000 метрів з заходу на схід, та утворюють надзвичайно мальовничий ландшафт.

На сайті проєкту Find&Follow у розділі Village Routes є докладна інформація про кожну з локацій, цікаві маршрути з ними на 1-2 дні, а також усі необхідні контакти, додаткові варіанти проведення часу, поради щодо харчування та проживання.

Напрямок Village Routes було створено для підтримки розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Окрім того, сільські туристичні маршрути є малолюдними та безпечними в умовах поширення COVID-19.

Перелік маршрутів постійно доповнюється новими напрямками, а покриття мережі 4G (LTE 900 МГц) від Vodafone у сільській місцевості дає можливість знаходитись онлайн під час подорожей.

Про Find&Follow

У 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам'яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам'яток, кам'яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».

Офіційні постачальники послуг