Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Вийшло супер-оновлення My Vodafone: що змінилось

Vodafone оновлює застосунок My Vodafone на пристроях користувачів. Головні принципи оновленого My Vodafone – швидкість і простота. Нова версія – втричі швидша і на 41% легша, ніж попередня. Зручний і зрозумілий інтерфейс значно спрощує користування застосунком.

Робота над оновленням застосунку, перевіркою гіпотез та розробкою зручного функціонала тривала протягом року. У результаті дизайн My Vodafone став сучасним та лаконічним, застосунок має зручну навігацію та анімації. Усі зміни у застосунку базуються на дослідженні поведінки користувачів My Vodafone.

Розробники зібрали усю необхідну інформацію для абонента на головному екрані: статус пакетних послуг, баланс, можливість перевірити підключені послуги та витрати. В оновленому My Vodafone змінилася логіка користування функціями, тим самим скоротився шлях користування функціями. Наприклад, раніше, щоб дізнатись тариф, необхідно було зробити 4 кліки, тепер – лише один.

З’явились нові функції: тепер користувачі зможуть порівняти тарифи, щоб вибрати для себе найзручніший, скористатись допомогою інтерактивного помічника ТОБі. Також при кожному вході в My Vodafone відбувається автоматична перевірка за номером, що дозволяє виявити можливі проблеми з тарифом, послугами, бонусами, тощо.

Реліз застосунка відбувається поетапно. До кінця місяця оновлення стане доступне усім користувачам. Перевірити, чи доступне оновлення, можна у Google Play, App Store та App Gallery.

Офіційні постачальники послуг