Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Вихід на світовий рівень: інформаційний ґайд для технологічних стартапів

Технологічні стартапи в Україні отримали новий чудовий путівник, який допоможе їм вийти на неосвоєні ринки.

ВИХІД НА СВІТОВИЙ РІВЕНЬ: Інформаційний ґайд* для технологічних стартапів містить інформацію від міжнародної юридичної фірми CMS, компаній Tech Ukraine та Perkins Coie LLP, а також практичні рекомендації від провідного світового технологічного гіганта.

До інформаційного ґайду увійшли:

  • ключові моменти, які слід враховувати при оцінці нового ринку, наприклад, чи слід відкривати представництво, створити юридичну особу або придбати існуючу компанію;
  • поради щодо фінансування, інтелектуальної власності, оподаткування, захисту даних та регуляторних питань;
  • важливі юридичні поради, які озброять засновників та керівників для участі у зустрічах та переговорах.

Інформаційний ґайд також пропонує компаніям на ранніх стадіях розвитку практичні поради щодо галузевих асоціацій, доступу до грантів та інших способів залучення капіталу.

Ґайд ВИХІД НА СВІТОВИЙ РІВЕНЬ охоплює США, Велику Британію та низку країн Центральної та Східної Європи, в тому числі Польщу, Чехію, Болгарію, Угорщину, Румунію та інші.

Приклади окремих частин наведені нижче. Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати повну версію (доступну англійською мовою).

Вебінари ВИХІД НА СВІТОВИЙ РІВЕНЬ

Онлайн-сесії у прямому ефірі дадуть відповіді на ваші запитання щодо старту бізнесу у США, Великій Британії та провідних європейських країнах. На цих сесіях експерти поділяться практичним досвідом та нададуть інформацію про місцеве законодавство, а також розкажуть про характерні для кожної країни виклики та можливості.

Про час проведення онлайн-сесій ми повідомимо додатково.

* Матеріали, доступні в цьому інформаційному ґайді, призначені лише для інформаційних цілей, а не для надання юридичної консультації. CMS та Perkins Coie не надають юридичних консультацій особам, які отримують цей інформаційний ґайд. Для отримання консультації щодо будь-якого конкретного питання або проблеми вам слід звернутися до свого юриста.


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко

E: darina.gordienko@cms-cmno.com

T: +38044 391 3377

Примітки для редакторів:

Про CMS: Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 5000 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: www.cms.law.

Про Tech Ukraine: TechUkraine - це платформа, орієнтована на підтримку швидкозростаючої технологічної екосистеми України. Вона має на меті об'єднати та стимулювати співпрацю між лідерами екосистеми, урядовцями, бізнес-партнерами та донорами для подальшої підтримки сектору технологій та сприяння інтеграції нашої екосистеми у світову технологічну екосистему.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: https://techukraine.org.

Про Perkins Coie LLP: Perkins Coie – провідна міжнародна юридична фірма, відома тим, що надає високоякісні, стратегічні рішення та винятковий рівень обслуговування клієнтів з питань, що є життєво важливими для успіху наших клієнтів. Маючи понад 1200 юристів в офісах по всій території США та Азії, ми надаємо повний спектр юридичних послуг у сфері корпоративного права, комерційних спорів, інтелектуальної власності та регуляторного права широкому колу клієнтів, серед яких багато найбільш інноваційних компаній світу та лідерів галузей, а також державні та неприбуткові організації.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: https://www.perkinscoie.com.

Офіційні постачальники послуг