Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Введено в експлуатацію першу чергу М10 Lviv Industrial Park у Львові

Введено в експлуатацію першу чергу М10 Lviv Industrial Park у Львові

Інвестиційна компанія Dragon Capital повідомляє про введення в експлуатацію першої черги індустріального парку М10 Lviv Industrial Park – складського комплексу класу А площею 14 400 кв.м.

М10 Lviv Industrial Park – новий індустріальний парк, розташований у промисловій зоні Львова Рясне-2, на трасі М10, на відстані 60 км від КПП «Краковець» на кордоні з Польщею. Територія парку охоплює площу 23,5 га та складається із 6 ділянок, спланованих під складські та виробничі приміщення загальною площею 140 тис. кв.м. Власна керуюча компанія Dragon Capital Property Management забезпечує централізоване обслуговування об’єктів інфраструктури та охорону парку.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю засвідчила відповідність проєктній документації та готовність до експлуатації першої черги індустріального парку.

Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital, зазначив: «Ми розпочали будівництво М10 Lviv Industrial Park ще до повномасштабного вторгнення і продовжили розвивати його спільно з нашими партнерами з Європейського банку реконструкції та розвитку в умовах воєнного часу. Радіємо, що першу чергу цього масштабного проєкту вдалось успішно завершити. Особливо приємно відзначити швидку та ефективну роботу ДАБК після реформи Мінрегіону у грудні 2020 року. Команда інспекції максимально оперативно ввела об’єкт в експлуатацію. Вся подача документів відбувалась онлайн, а сертифікат готовності ми отримали ввечері того ж дня, коли інспектор виїхав на об’єкт, і теж онлайн. У цей складний для бізнесу час, задача держави – максимально сприяти інвесторам, які зберегли активність, і приємно бачити, коли держслужбовці це розуміють».

Перша черга індустріального комплексу має площу 14 400 кв.м. Статус індустріального парку надає його резидентам можливість отримати особливі преференції у вигляді податкових пільг, а сертифікація за міжнародними стандартами зеленого будівництва BREEAM підтвердить енергоефективність, економічність та екологічність будівлі.

«Цей проєкт підсилить інфраструктурну спроможність України та економічний ландшафт Львівщини, створить робочі місця і сприятиме залученню додаткових інвестицій в країну. Важливість цього проєкту засвідчує також і підтримка міжнародних інституцій. На початку 2023 року ми з гордістю вітали ЄБРР як партнера індустріального парку M10, а вже у вересні MIGA, що входить до Групи Світового банку, застрахувала наші інвестиції від військових ризиків. Залученість цих організацій додатково підвищує довіру до проекту місцевих партнерів, та є сигналом про стійкість української економіки, незважаючи на воєнний стан», – додав Томаш Фіала.

Нагадаємо, що у 2023 році ЄБРР уже інвестував у проєкт $5,5 млн, а загальний обсяг інвестицій організації у M10 Lviv Industrial Park становитиме до $24,5 млн. Також Міжнародне агентство з гарантування інвестицій Світового банку (MIGA) застрахувало проєкт від військових ризиків на 10 років на суму інвестицій у розмірі $9,2 млн.

Подальший розвиток проєкту індустріального парку М10 передбачає будівництво складських комплексів у форматі build-to-suit (проєктування та будівництво об’єкта під замовника).

Більше про М10 Lviv Industrial Park: https://m10.com.ua/

Про Dragon Capital

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової та комерційної нерухомості.

Dragon Capital Property Management – керуюча команда, що здійснює управління портфелем комерційної нерухомості компанії. Під її управлінням знаходиться 28 об'єктів (бізнес-центри, ТРЦ та логістичні комплекси) загальною площею 647 тис. кв.м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні.

Офіційні постачальники послуг