Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Втричі більше трафіку споживають користувачі акції «YouTube без перерв»

Статистика ексклюзивної пропозиції від Vodafone і YouTube для українських користувачів

Vodafone проаналізував користувацькі звички клієнтів, які скористались акцією «YouTube без перерв». З червня 2020 року Vodafone проводить масштабну акцію спільно з відомим відеосервісом в Україні та світі – платформою YouTube. Акція передбачає безкоштовну передплату «YouTube Premium» на 4 місяці і безкоштовне використання трафіку з подальшим платним продовженням або можливістю повернення до стандартних умов перегляду відео.

Зважаючи на глобальну популярність платформи YouTube і тренд зростання споживання відеоконтенту, пов’язаний зі змінами способу життя більшості людей, українські споживачі схильні до використання більших обсягів інтернет-трафіку.

Акція, яка дозволяє абонентам Vodafone користуватися YouTube без обмежень, підтверджує цей тренд: абоненти з підключеною акцією споживають в середньому на місяць у 3 рази більше трафіку, ніж інші абоненти Vodafone. Кількість унікальних користувачів YouTube на місяць серед абонентів Vodafone збільшилось на 3% за період з червня по листопад 2020 року.

Акція стала настільки популярною серед користувачів сервісу, що станом на кінець 2020 року кількість тих, хто скористався акцією, перевищила прогнозовану кількість активацій на 10%.

YouTube Premium – це платна підписка, яка стала доступною з 2018 року, і зараз налічує більше 30 мільйонів користувачів по всьому світі. З YouTube Premium користування YouTube стає ще більш зручним:

- відео без реклами

- відео не зупиняється при блокуванні екрану або користуванні іншими додатками

- можливість скачування відео та перегляду без доступу до інтернету

- передбачено доступ до музичного стрімінговому сервісу YouTube Music Premium

Підписка YouTube Premium діятиме на всіх пристроях, на яких доступний сервіс YouTube, за умови, що вхід буде здійснено з облікового запису, на якому активована підписка. Користуватись YouTube Premium можна на смарфоні, планшеті, телевізорі або через браузер.

Щоб взяти участь у акції, клієнтам Vodafone потрібно ввести комбінацію *313# і очікувати СМС з подальшими кроками.

Новим клієнтам компанії треба купити стартовий пакет Vodafone і активувати SIM-карту. Користувачам пристроїв на базі Android треба ввести комбінацію *313# (можна відразу після активації сім карти) і очікувати SMS з подальшими кроками. Користувачам пристроїв на базі iOS потрібно ввести комбінацію *313#, бажано через 24 години після активації SIM-карти, і очікувати СМС з подальшими кроками.

Офіційні постачальники послуг