Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone запустив підготовчий курс для школи big data аналітиків

Vodafone розробив та запустив перший підготовчий курс для школи big data аналітиків, який допоможе отримати необхідні знання або поновити базу для поглибленого вивчення big data аналітики. Підготовчий курс був розроблений для адаптації студентів до насиченого знаннями піврічного інтенсиву школи Big Data Lab. Курс містить два модулі: математичний та з програмування.

Навчання триватиме один місяць і складається з 48 годин аудиторних занять онлайн та 48 годин практичних самостійних робіт і проходитиме за уважного менторства викладачів.

Після закінчення підготовчого курсу студенти отримають необхідні базові знання з математики та програмування і будуть готові більш ефективно сприймати програму основного курсу Big Data Lab.

Основний курс стартує 22 червня і дозволить студентам у стислі терміни охопити весь спектр знань, необхідних для формування кругозору у data science, та на практиці навчитись працювати з великими даними.

Набір у школу буде тривати до 13 червня. Подати заявку можна на сайті школи bigdatalab.com.ua

Офіційні постачальники послуг