Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone відкрив другий набір у школу big data аналітиків

Завершивши повний освітній цикл пілотного курсу, школа розпочала відбір студентів на новий піврічний інтенсив підготовки аналітиків великих даних.

Курс розрахований на аналітиків даних, бізнес аналітиків, IT-спеціалістів та ентузіастів з математичною підготовкою, які хочуть розпочати кар’єру в data science або розширити свою кваліфікацію.

Програма навчання Vodafone Big Data Lab не має аналогів в Україні. Вона розроблена кращими фахівцями України та світу і  складається з ретельно відібраних та взаємопов’язаних дисциплін: фундаментальної математики, модулів big data інжинірінгу та доменної експертизи. Теорія підкріплюється практикою на реальних датасетах Vodafone.

Це дозволяє у стислі терміни охопити весь спектр знань, необхідних для формування кругозору у data science, та на практиці навчитись працювати з великими даними.

Автори курсу постійно вдосконалюють програму навчання, враховуючи досвід попереднього набору та розвиток data science. Цього року розширили практичну частину модулів з інфраструктури великих даних та машинного навчання. Враховуючи попит і рівень підготовки абітурієнтів, Vodafone Big Data Lab пропонує підготовчий курс, який допоможе студентам актуалізувати рівень знань у математиці та програмуванні, та адаптуватись  до насиченого основного курсу.

Як і минулого разу, кандидатів чекають тести на перевірку знань та співбесіди, адже кількість місць на курсі обмежена.

Перше заняття підготовчого курсу відбудеться 11 травня, а основний курс стартує 8 червня 2021 року.

Заняття будуть проходити тричі на тиждень протягом шести місяців.

Подати заявку вже можна на сайті школи bigdatalab.com.ua

Навчання буде відбуватись дистанційно в режимі онлайн. Під час лекцій студенти зможуть задавати питання викладачу, так як це відбувалося б під час очного навчання.

Передбачена можливість передивлятись лекції у записі та консультуватись з викладачами за допомогою LMS системи та месенджерів.

Наприкінці навчання студенти будуть працювати над великим фінальним проектом з використанням реальних великих даних, який задіє всі знання та навички, здобуті в процесі навчання. Проект стане прикрасою портфоліо і підтвердженням професійних навичок для майбутнього роботодавця.

Після закінчення курсу та успішного фінального проекту, випускники зможуть розпочати кар’єру у data science на позиціях Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо.

Про Big Data Lab

Big Data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін з аналізу даних, доменну експертизу і практику з реальними знеособленими великими даними Vodafone.

Офіційні постачальники послуг