Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone Україна і Raiffeisen Bank International AG уклали контракт на управління деривативами

Vodafone Україна і Raiffeisen Bank International AG уклали контракт на управління деривативами. Міжнародний контракт дозволяє Vodafone хеджувати валютні ризики на міжнародному ринку запозиченого капіталу за допомогою Raiffeisen Bank International AG, який є одним з головних міжнародних партнерів Vodafone Україна у банківській сфері.

Це перший контракт на управління деривативами, який був укладений після набрання чинності Законом України «Про ринки капіталу і організовані товарні ринки» у липні 2021 року. Перевагами Закону тепер можуть скористатися усі українські компанії.

Договір став ще одним ефективним фінансовим інструментом для Vodafone. Компанія успішно працює на міжнародному ринку позикового капіталу з 2018 року. У лютому 2020 року Vodafone Україна здійснила успішний випуск єврооблігацій на зовнішньому фондовому ринку - 5-річних облігацій ( «євробондів») - обсягом $ 500 млн із прибутковістю 6,20%. Облігації отримали рейтинг B від Fitch і S & P Cостояние на 24 травня 2021 року.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг