Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone у 2019 році: висока ефективність і зростання доходів

Vodafone поліпшив основні фінансові показники за результатами 2019 року. Дохід компанії в 2019 році збільшився в порівнянні з 2018 роком на 25% і склав 15,9 млрд грн.

Vodafone досяг значного зростання операційної ефективності в 2019 році: показник OIBDA збільшився на 21% в річному численні і досяг 8,3 млрд грн. Чистий прибуток компанії в 2019 році збільшився на 45% і склав 2,5 млрд грн.

Основною причиною збільшення доходів Vodafone стало збільшення числа користувачів data-тарифів і зростання споживання послуг передачі даних – в середньому за результатами року дата-клієнт Vodafone використовував 4,2 ГБ трафіку на місяць. В результаті дата-доходи компанії збільшилися на 52%. Зростання споживання стало можливим завдяки активному розширенню покриття мереж швидкісного інтернету. Сьогодні 4G мережа Vodafone доступна 71% українців, 86% населення може користуватися 3G покриттям.

Активне споживання стимулювали вигідні тарифи: лінійка тарифів Super Net з великим об'ємом інтернет-трафіку для клієнтів передплаченого зв'язку, а також молодіжний тариф Joice з безлімітним трафіком для топових мультимедійних майданчиків і сервісів. Вигідні дата-тарифи Vodafone залучили велику кількість нових інтернет-користувачів, що в сукупності з ростом дата-користування вплинуло на зростання ARPU. При цьому, тарифи Vodafone є одними з найдоступніших на ринку, про що свідчить найнижчий на ринку показник ARPU – 62,6 грн.

Також на зростання доходів вплинуло збільшення доходів від торговельної діяльності власної роздрібної мережі. На сьогоднішній день Vodafone Retail – один з найбільших ритейлерів у країні. Магазини Vodafone пропонують тільки сертифіковані товари: смартфони, різні гаджети, переносну електроніку, роутери, аксесуари. У магазинах також можна підключити будь-які послуги Vodafone і отримати кваліфіковану консультацію від експертів компанії.

«Висока ефективність компанії і стабільність бізнесу дали можливість нам рости вдвічі швидше, ніж ринок, а також на початку 2020 року здійснити успішний випуск єврооблігацій на зовнішньому фондовому ринку», – зазначає генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

За результатами 2019 року абонентська база компанії залишається стабільною – 19,7 млн – з тенденцією до зростання, переважно в сегменті контрактних підключень.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг