Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone та Reikartz Hotel Group домовились про партнерство в рамках туристичного проєкту Find&Follow

Відтепер усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».

На головній сторінці ресурсу Find&Follow розміщена інтерактивна мапа мережі готелів Reikarz, де можна обрати готель та перейти безпосередньо на його сторінку для бронювання зі знижкою. Окрім того, на сторінках локацій міських (City Routes) та сільських (Village Routes) маршрутів додано можливість перейти до бронювання найближчого готелю.

Нагадаємо, що у 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам'яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам'яток, кам'яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Метою ініціативи стала підтримка розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також розвиток цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Окрім того, напрямок Village Routes створено для того, щоб запропонувати українцям малолюдні безпечні подорожі сільською місцевістю у зв’язку з поширенням COVID-19.

Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Офіційні постачальники послуг