Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone розширює можливості обслуговування в магазинах із застосунком Дія

Відтепер у магазинах оператора та партнерів можна використовувати Дію для підключення контрактних номерів

Vodafone Україна, спільно з Міністерством цифрової трансформації, оголошує про розширення можливостей обслуговування абонентів із застосунком Дія.

Відтепер клієнти, у яких є Дія з відображенням ID-картки, можуть використовувати застосунок для ідентифікації у всіх магазинах оператора та підключати контракт без оригіналів документів. Для цього достатньо відкрити Дію та показати штрих-код на зворотній стороні цифрового паспорта. Далі, співробітник магазину сканує наданий штрих-код і після підтвердження клієнтом передачі копії цифрового документу в застосунку – всі дані вносяться в систему автоматично.

Таким чином, спрощується процес підключення номерів, а час на оформлення зменшується майже вдвічі. Також, при підключенні нових контрактних номерів, надається знижка на вартість тарифу до 6 місяців.

Отже, за допомогою Дії абоненти Vodafone Україна можуть отримати більшість потрібних сервісів: підключати нові номери, керувати тарифами та додатковими послугами та отримувати фінансову інформацію про свій номер.

Перелік послуг, що надаються в магазинах за допомогою Дії, розширюватиметься й далі. Зокрема, незабаром  за допомогою Дії абоненти Vodafone зможуть зареєструвати свій номер на паспортні дані та перейти з передплаченої на контрактну форму обслуговування.

Про Дію

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний.

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 9 своїх цифрових документів та 12 послуг. Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія.Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

Проект «Цифрова держава» згодом об’єднає всі відомства в єдину зручну й дієву онлайн-систему: https://plan2.diia.gov.ua

Офіційні постачальники послуг