Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone розширює благодійну програму «Добра справа у подарунок»

Vodafone Україна та МБФ «Українська Біржа Благодійності» об’єднують зусилля для допомоги дітям із вадами серця в рамках благодійної програми «Добра справа у подарунок».

До партнерів благодійного проекту Vodafone «Добра справа у подарунок» приєднався МБФ «Українська Біржа Благодійності».

Ідея проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вродженого пороку серця. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

У програмі беруть активну участь клієнти Vodafone, направляючи накопичені під час користування мобільним зв'язком бонуси на реалізацію благодійного проекту.

«Завдяки нашим клієнтам, які активно обмінюють бонуси на "Добру справу у подарунок", ми можемо допомогти вдвічі більшій кількості дітей, давши їм можливість жити здоровим повноцінним життям. Тому ми прийняли рішення розширити коло партнерів нашої благодійної програми. Ми раді, що до цієї ініціативи приєднався наш партнер – МБФ "Українська Біржа Благодійності". За час нашої співпраці 9 дітей вже отримали допомогу і це тільки початок», – зазначила Вікторія Рубан, начальник відділу зв'язків з громадськістю Vodafone Україна.

«Хвороби серця – одна з головних причин дитячої смертності в Україні. Але завдяки абонентам Vodafone Україна, ми можемо це змінити! “Добра справа у подарунок” це унікальний проект. Абоненти Vodafone Україна можуть рятувати життя дітей зі складними вадами серця, завдяки бонусам, які вони отримують за користування послугами оператора мобільного зв'язку. Дякуємо всім, хто вже став або тільки планує стати частиною проекту “Добра справа у подарунок”. Разом з вами і БФ “Серця Майбутнього”, який з 2012 року активно допомагає лікарям Національного інституту серцево-судинної хірургії ім Амосова, ми даємо шанс дітям з малозабезпечених українських сімей на повноцінне життя. Ваша допомога – це сотні врятованих дітей», – каже Ірина Гуцал, директор МБФ «Українська Біржа Благодійності».

160 дітей отримали допомогу і стали здоровими завдяки благодійній програмі Vodafone «Добра справа у подарунок». Перша операція в рамках програми була проведена у вересні 2011 року.

Програма реалізована за участю Інституту Серця МОЗ України та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова. Допомогу отримують діти з різних куточків України.

Офіційні постачальники послуг