Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone проведе лекції з Data Science для Української академії лідерства

Викладачі, які беруть участь у проекті Vodafone Big Data Lab, проведуть онлайн-лекції з курсу Data Science для Української академії лідерства.

Курс був адаптований для студентів академії і складається з трьох насичених інформацією та знаннями блоків:

- Перший навчальний блок познайомить слухачів з особливостями науки про дані та штучного інтелекту. Також студенти дізнаються про історію аналізу даних, способи застосування у різних галузях, принципи побудови команди для аналітичного проекту, та шляхи до оволодіння професією.

- Другий блок присвячено ролі математичного аналізу та теорії ймовірності при побудові моделей машинного навчання. Слухачі дізнаються про дані, їх види та властивості, а також про великі дані і як ними оперувати.

- У третьому блоці компанія Vodafone поділиться досвідом застосування аналітики великих даних у сучасному бізнесі на прикладі власних проектів та найбільш цікавих та успішних світових практик.

Освітній курс Data Science від Vodafone покликаний надати молодому поколінню країни найбільш повну картину особливостей і перспектив використання аналітики великих даних.
Старт курсу заплановано на травень 2020 року.

Про Big Data Lab

Big Data Lab – це експериментальний Data Science проект компанії Vodafone. В рамках проекту відбулись навчання, хакатон, бізнес-акселератор і захист проектів для бізнесу, міст, суспільства, побудованих на масиві реальних великих даних Vodafone. А також двотижневе онлайн-змагання на базі платформи Kaggle і великих даних Vodafone для вирішення актуальних для бізнесу завдань.

Про Українську академію лідерства

Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Офіційні постачальники послуг