Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone оновив лінійку тарифів для бізнес-клієнтів

З 1 вересня Vodafone пропонує бізнес-клієнтам оновлену лінійку тарифів Business. Враховуючи те, що користування послугами мобільного зв’язку в бізнес-тарифах останнім часом зросло, Vodafone збільшує обсяги всіх послуг в тарифах: обсяг мобільного інтернет трафіку, кількість доступних хвилин для розмов з абонентами в Україні та кількість SMS.

Для того, щоб підтримати українські компанії під час війни, Vodafone надає всім новим бізнес-клієнтам знижку 50%. Нові клієнти, які підключаться до кінця цього року в бізнес-тарифи, зможуть протягом року з моменту підключення сплачувати за зв’язок вдвічі менше. Знижка діє для всіх нових бізнес-клієнтів, які є юридичними особами або ФОП.

В оновленій тарифній лінійці зміни торкнулись наступних тарифів:

Business Unlim (135 грн/міс зі знижкою протягом року, далі 270 грн/міс) з безлімітним інтернетом та дзвінками в мережі Vodafone, кількість включених в щомісячний пакет хвилин для дзвінків по Україні збільшена до 300 хв, кількість повідомлень – до 300 SMS.

Тарифи Business Start (77,50 грн/міс зі знижкою протягом року, далі 155 грн/міс)  і Business Pro (100 грн/міс зі знижкою протягом року, далі 200 грн/міс) надають 10ГБ і 22ГБ мобільного інтернету відповідно та вже мають безкоштовну послугою Online PASS, що дозволяє користуватись безлімітним трафіком для меседжингу в найбільш популярних застосунках. Усім новим користувачам цих тарифів Vodafone надає додаткових 5 ГБ протягом півроку. Обидва тарифи мають безліміт на розмови в мережі Vodafone, а також збільшені включені пакети хвилин для розмов по Україні та SMS. Тариф Business Start включає 120 хвилин для дзвінків по Україні та 120 SMS. Тариф Business Pro – 180 хвилин на всі українські номери та 180 SMS.

Тарифи Business Unlim Plus, Business Ultra L, Business Ultra XL, Business Ultra VIP та Device 4G залишаються без змін.

Детальніше ознайомитись з умовами оновленої лінійки тарифів та замовити підключення в  обраний тариф можна на сторінці тарифів Vodafone для бізнесу.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Vodafone
Пресслужба
press@vodafone.ua

 

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Vodafone має найбільшу у Європі мережу 5G, яка охоплює 332 міста у 10 європейських країнах. Станом на 30 червня 2023 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 1 кварталі 2023 року досягли 37 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

 

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв'язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

 

Офіційні постачальники послуг