Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone і КПІ разом готуватимуть майбутніх інженерів

Vodafone і Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського домовились про партнерство. Разом ВНЗ і компанія розроблятимуть й будуть впроваджувати проєкти та ініціативи, що сприятимуть створенню єдиного науково-освітнього середовища з компанією, що представляє реальний сектор економіки.

Загальними цілями співпраці є розвиток освіти й наукового потенціалу країни, інтеграція накопичених знань приватного сектору у навчальні програми для студентів, а на практиці –  можливість поділитися технічною експертизою, знайомство із «внутрішньою кухнею» компанії.

В рамках розпочатої співпраці експерти Vodafone вже провели перший вебінар, присвячений розвитку кар’єри.

Vodafone і КПІ співпрацювали й раніше, студенти регулярно брали участь у програмах стажування і продовжують будувати кар’єру в компанії зараз. В університеті є факультет Телекомунікацій і Радіофізичний факультет. Тож, Vodafone є одним із роботодавців – замовників кадрів, зацікавленим у кваліфікованій підготовці й розвитку молодих спеціалістів – майбутніх співробітників компанії.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг