Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Vodafone – Find&Follow. Village Routes визначив ТОП-5 цікавих місць для подорожей Одещиною

У період літніх відпусток туристичний проєкт Vodafone Find&Follow продовжує знайомити із туристичними родзинками областей України.

Напрямок для подорожей – Village Routes від Vodafone – це онлайн-маршрути сільською місцевістю, яка не є надто популярною серед туристів, тому безпечною з токи зору поширення COVID-19. У 2020 році Vodafone розпочав широкомасштабне розгортання мережі 4G (LTE 900 МГц) у сільській місцевості, що дало можливість популяризувати тут діджитал-туризм і таким чином підтримати розвиток місцевих громад та малого бізнесу.

З початком справжнього теплого літа багато хто задумався про відпочинок біля моря, тому серію добірок цікавих маловідомих та загалом малолюдних локацій на півдні України, відповідно до уподобань користувачів ресурсу Find&Follow, продовжує Одещина.

  1. Санжійка – одне з наймальовничіших та відносно найменш заповнених туристами приморських сіл на Одещині. Санжійку називають «українським баунті» за приємні оку пляжі з чистою водою. Одним з цікавих місць у селі є Санжійський маяк, який ще називають «маяком що тікає», оскільки води Чорного моря постійно підмивають берег і маяк доводиться переносити.
  2. Роксоланівські кручі знаходяться за 50 кілометрів від Одеси і вражають незвичайними краєвидами. Тут, до речі, відбувалися зйомки кліпу «Скрябіна» – Місця щасливих людей.
  3. Аккерманська фортеця омивається Дністровським лиманом та є однією з наймасштабніших середньовічних пам’яток в Україні. Фортеця гарно зберіглася до нашого часу. Споруда займає територію у 9 гектарів та має 24 башти. В Аккерманській фортеці проводять оглядові та тематичні екскурсії.
  4. Палац-садиба Курісів – один з перших в Україні прикладів архітектури романтизму ХIX століття, характерного для палацових споруд арабської Іспанії. В декорі садиби використані елементи готики, мавританського і ренесансного стилів. За радянських часів приміщенням палацу було завдано великої шкоди, а у 1990 році тут сталася руйнівна пожежа. Тому на території періодично ведуться відновлювальні роботи. Тим не менше, залишки палацу досі вражають своєю величчю. Тут також зберігся парк в англійському стилі з каналами і ставком.
  5. Ферма «Устриці Скіфії» - гастрономічний вибір користувачів проєкту Find&Follow. Устриці вирощують у найчистішій акваторії Чорного моря – Тигульському лимані на кордоні Одеської та Миколаївської областей. Ферму було відкрито у 2014 році. Тут можна продегустувати найсвіжіші в Україні устриці, замовити екскурсію, покупатися та відпочити або й залишитись переночувати у наметі.

Наразі на сайті проєкту Find&Follow є 3 маршрути у Одеській області. Окрім опису цікавих місць, на сторінках ресурсу є контакти для замовлення екскурсій, поради щодо місць, де можна зупинитися чи поїсти.

Тож Одещина – це ще одна місцевість в Україні, де можна цікаво та якісно подорожувати, відкриваючи для себе архітектурні та природні перлини, малолюдні мальовничі пляжі та гастрономічні несподіванки. Окрім того, Одеська область – це земля виноградників, тому місцеві виноробні також увійшли до переліку локацій туристичних маршрутів на findandfollow.com.ua.

Про Find&Follow

У 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам'яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам'яток, кам'яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».

Офіційні постачальники послуг