Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Відтепер ресторан McDonald’s є у Вишгороді

Відтепер ресторан McDonald’s є у Вишгороді

Пресреліз, 20.09.2023

20 вересня відкрився новий ресторан McDonald’s, розташований у м. Вишгороді на вул. Набережна 7-Л. Відтепер містяни можуть скуштувати улюблені страви у гостинній атмосфері й чудовому місці, адже це єдиний McDonald’s у Вишгороді на мальовничих пагорбах Київського водосховища, а неподалік – дуже гарна набережна. Цей ресторан був затверджений у плані розвитку мережі ще до повномасштабного вторгнення й компанія продовжила будівництво щойно це стало можливим.

В одноповерховому McDonald’s є зала на 131 місце і тераса – ще на 88. Заклад разом з McDrive працюватимуть з 07:00 до 22:00, послуга доставки з 09:00 до 21:00. Ресторан дотримується розширених правил безпеки, впроваджених компанією, а саме: заклади закриваються під час повітряної тривоги і відновлюють роботу орієнтовно через годину після її скасування.

Ресторан має зручне розташування, а наявність поруч великого супермаркету дає змогу тим, хто приїздить автомобілями чи автобусами, поєднати покупки й частування.

З турботою про довкілля в ресторані встановлена система рекуперації, завдяки якій не потрібне газопостачання та опалення.

Відтепер це 7-й новий заклад McDonald’s з-поміж понад 90 ресторанів, які працюють в Україні. Таким чином компанія продовжує втілювати плани розвиватися в Україні та частувати українців якісними продуктами там, де їм зручно.

Дізнатися про графік роботи та перелік усіх закладів в Україні можна з офіційних джерел інформації компанії McDonald’s в Україні: на сайті https://www.mcdonalds.com/ua/uk-ua.html та в мобільному застосунку McDonald’s (в AppStore та Google Play).


Про McDonald's в Україні

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Cтежте за сторінками McDonald’s в Україні в соцмережах Facebook, Instagram і YouTube.

Контакти для ЗМІ:

Пресслужба McDonald’s

Сніжана Пушкар

+380 50 432 94 53

snizhana.pushkar@ua.mcd.com

Be—it Agency

Юлія Пряникова

+38 098 30 999 53

jpryanykova@be-it.com.ua

Офіційні постачальники послуг