Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

«Відчуй швидкість»: Vodafone оголосив конкурс для креаторів

Vodafone Україна проводить конкурс для художників, дизайнерів, фотографів та інших креаторів. Роботи будуть оцінювати топові представники креативної галузі, а троє переможців отримають грант на навчання.

Мета конкурсу – візуалізувати швидкість мобільного інтернету Vodafone. Швидкість — це абстрактна річ, яку неможливо побачити, до якої неможливо доторкнутися. Люди можуть її лише відчути, коли спілкуються у відеочатах чи месенджерах, завантажують додатки, слухають музику з улюблених плейлистів та дивляться кіно онлайн.

Ці абстрактні відчуття художники здатні перетворити на зображення. Vodafone створює цей проєкт, щоб продемонструвати силу людського духу. Адже технології створюють люди для людей. Саме так Vodafone запустив швидкісний мобільний інтернет. Тепер разом з діджитал-креаторами компанія планує наочно показати, як це працює – що таке швидкість у її візуальному прояві.

Обмежень у форматі немає: можна створювати колажі, малювати ілюстрації, картини чи графіті, робити фотографії. Головне — передати відчуття швидкості так, щоб це вразило журі та аудиторію.

До речі, про журі. Роботи митців оцінюватимуть:

▪ засновник 5.films та Format bureau Кирило Сулига;

▪ креативний директор Think McCann Євгеній Камінський;

▪ засновник та креативний директор ISD Group Віктор Шкурба;

▪ former group head Arriba Стаська Падалка;

▪ старший бренд-менеджер Vodafone Україна Ігор Петров.

Конкурс триватиме у декілька етапів:

До 13.12 — прийом робіт;

14.12-17.12 — журі та аудиторія оцінюють роботи;

22.12 — оголошення переможців.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету та надіслати свою роботу на пошту konkurs@vodafone.ua . Обов’язково вкажіть у заявці:

  • ПІБ;
  • Контактну інформацію: номер телефона, посилання на соцмережі;
  • Опис роботи: про що вона, що символізує, яку ідею вона зображає;
  • Саму роботу — вкладеним файлом або посиланням. Важливо: робота має бути не менше ніж 1000 х1000 пікселей, у форматах Psd, Ai, Jpg, Png або МР4.

Усі роботи, що пройшли конкурсний відбір, з’являться на сторінці Vodafone Україна в Instagram.

Судді оберуть переможця, що отримає головний приз — 30 000 грн на навчання у КАМА. Друге та третє місце визначать за кількістю лайків під роботою на сторінці Vodafone Україна. Обидва переможці отримають 20 000 грн.

Детальні умови конкурсу: https://bit.ly/3p95PN5

Vodafone — одна з найбільших телекомунікаційних компаній світу. Її послугами в Україні користується понад 19 мільйонів користувачів. 82% території України має 4G-покриття, тож швидкість мобільного інтернету можна відчути майже звідусіль. 4G-покриття працює на всіх 52 станціях метро у Києві й на 30 у Харкові, а також на перегонах між усіма станціями.

26 вересня 2021 року Vodafone спільно з компанією Nokia провели успішне тестування роботи мережі у принципово новий спосіб. Результатом експерименту став новий рекорд швидкості — на комерційній базовій станції, розташованій на технологічному майданчику оператора, вдалося отримати пікову швидкість 772 Мбіт/с.

Офіційні постачальники послуг