Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

В Україні зростає попит на насіння передової генетики бренду Pioneer® та інноваційні засоби захисту рослин від Corteva Agriscience

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience звітує про зростання в 2023 році органічних продажів1 насіння соняшнику та озимого ріпаку відносно 2022 року відповідно на близько 30% та близько 80%. Також, незважаючи на скорочення посівних площ кукурудзи в Україні через військові дії, Corteva збільшила свою присутність в господарствах, які продовжили вирощувати цю зернобобову культуру, що є свідченням того, що все більше фермерів обирають продукцію відповідального виробника, який чи не єдиний серед компаній ринку припинив бізнес в країнах-агресорах росії та білорусі.

Забезпеченню зростання продажів компанії сприяла ефективна пряма модель співпраці з фермерами, розгалужена мережа торгових агентів і представників та комплексна агрономічна підтримка фермерів по всій території України, які відкривають фермерами ширший доступ до інновацій навіть в умовах повномасштабної війни. Окрім того, компанія виступила партнером ініціативи Фонду Говарда Г. Баффета з передачі додаткового насіння ріпаку, кукурудзи та соняшника для проведення посівної малим українським сільгоспвиробникам з потерпілих територій.

Також попри загальне скорочення ринку засобів захисту рослин в Україні рівень органічних продажів продуктів Corteva в 2023 році зріс на 13% рік до року. Це обумовлено наявністю широкої лінійки продукції, яку постійно вдосконалюють науковці компанії, роблячи засоби захисту більш ефективними та толерантними до довкілля, адаптивними до природньо-кліматичних умови та потреб фермерів.  При цьому в окремих категоріях зростання продажів було суттєвим, зокрема, попит на інсектициди від Corteva зріс вдвічі порівняно з 2022 роком. Cпостерігався й збільшений попит на інноваційні гербіциди на основі новітньої молекули Arylex™, наприклад, на осінній післясходовий препарат Белкар® та весняний Слаш™, що підтверджує ефективність молекули Arylex™ загалом, і у використанні на ріпаку зокрема, де Corteva займає лідерські позиції.

Такі результати відображають націленість компанії на забезпечення фермерів новітніми та передовими продуктами заради підвищення продуктивності агровиробництва в Україні, що міститься у спільній декларації між Corteva Agriscience і Міністерством аграрної політики та продовольства України про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

«Майже два роки від старту повномасштабної війни ми в Corteva працюємо з українськими фермерами пліч-о-пліч, допомагаючи вирішувати нові виклики, які постають перед ними. Ми трансформували роботу компанії відповідно до наявних умов та навчилися працювати в режимі марафону. Фермери вважають нас своїми надійними партнерами, про що свідчить те, що кількість клієнтів залишається незмінною, попри загальне скорочення ринку. Наша команда робить все залежне, демонструючи надзвичайну динаміку роботи вже в 2024 році, адже ми залишаємося тільки з Україною і разом працюємо заради наближення Перемоги», – зазначив Олександр Дмитрієв, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні.

Нещодавно глобально компанія відзвітувала фінансові результати за 2023 рік. Зокрема, операційна EBITDA зросла на 5% в порівнянні з попереднім роком. А операційний прибуток в розрахунку на акцію за той же період зріс на 1%. Компанія надала прогноз на 2024 рік і очікує, що чисті продажі продукції будуть в діапазоні від 17,4 млрд до 17,7 млрд дол. США, а операційний показник EBITDA - в діапазоні від 3,5 млрд до 3,7 млрд дол. США.


Про Corteva Agriscience

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) — це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

™ ® SM Торгові марки та знаки обслуговування Corteva Agriscience та її афілійованих компаній.

Контакти:

Відділ корпоративних комунікацій Corteva Agriscience  – Україна

UA.Communications@corteva.com

099 0800216

Офіційні постачальники послуг