Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

В Україні стартує перший підприємницький табір для школярів

Київстар і Global Office запускають нову навчальну програму Business Camp у інтерактивному онлайн-форматі. Її мета – допомогти підліткам опанувати підприємницькі навички та надихнути їх на реалізацію власних бізнес-ідей. Участь у проєкті можуть взяти державні школи з будь-якого регіону України безоплатно. Подати заявку можна до 8 жовтня за посиланням.

«Business Camp – це міні MBA для школярів, який  допоможе підліткам познайомитись з прикладними знаннями від  розробки ідеї, маркетингу, комунікацій, роботі в команді до отримання авторських прав. Цей курс розроблений, щоб допомогти підліткам створювати круті проєкти, що можуть перерости у власну справу. Ми на реальних прикладах розповідаємо про підприємництво і всі його складові, та даємо амбітним підліткам свій досвід у якості менторської підтримки», – розповіла Анна Захараш, директорка із корпоративних комунікацій Київстар.

Business Camp – це три тижні позакласних занять з основ підприємництва для школярів 14–16 років. На учасників чекають зустрічі з відомими українськими підприємцями і топменеджерами, менторська підтримка від експертів Київстар, англомовний клуб з міжнародними волонтерами та можливість презентувати свої бізнес-ідеї досвідченим професіоналам. Підсумком стане конкурс найкращих бізнес-проєктів, аби закріпити отримані знання та навички. Найбільш цікаві ідеї будуть винагороджені цінними призами: планшетами, смарт-годинниками та безпровідними навушниками.

«Табори GoCamp – це простір свободи, креативності та навичок 21 століття, який для дітей по всій Україні пропонують вчителі, волонтери та ментори. Символічно, що разом із компанією Київстар, яка є нашим ідейним партнером, ми створили Business Camp, де стартап у 13 років стає новою реальністю. Так ми робимо інвестицію в націю креативних, фінансово свідомих і успішних українців»,зауважила Оксана Нечипоренко, директорка громадської організації Global Office.

Проєкт підтримали Міністерство цифрової трансформації України та студія онлайн-освіти EdEra, які створили освітній серіал «Підприємництво для школярів», що покладений в основу навчальної програми табору. Усі охочі можуть також пройти цей курс на платформі «Дія. Цифрова освіта» або ed-era.com

Аби взяти участь у Business Camp, необхідно заповнити форму. За результатами анкетування буде обрано 80 шкіл-учасниць.

Нагадаємо, що Київстар співпрацює із Global Office уже п’ять років поспіль. За  цей час у межах ініціативи GoCamp вдалося навчити понад 6000 учнів із 210 шкіл, які отримали нові знання та навички у сфері інновацій і підприємницької діяльності, а близько 100 співробітників компанії стали менторами проєкту.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ). Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23  роки  працює в Україні та визнаний найдорожчим брендом України, найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Офіційні постачальники послуг