Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Усі матчі Євро 2020 на Vodafone TV у пакеті «Оптимальний Спорт». Вартість підписки знижено

Усі матчі Євро 2020, який стартує сьогодні, можна буде спостерігати на Vodafone TV у пакеті «Оптимальний Спорт». Напередодні Vodafone знизив вартість пакета «Оптимальний Спорт» до 199 грн за 30 днів. Наповнення пакета залишається без змін.

«Оптимальний Спорт» надає доступ до футбольних каналів – Футбол 1, Футбол 2 і Футбол 3 в HD-якості, преміальних спортивних каналів Setanta Sports, Eurosport 1 і Eurosport 2, преміальних каналів Vip Premiere і Vip Megahit, а також більше 190 телеканалів і 76 телеканалів в HD.

Для активації пакета «Оптимальний Спорт» потрібно надіслати безкоштовне SMS із текстом «1» на номер 30096. Підписка на пакет продовжується автоматично.

Насолоджуватись драйвовою грою та вболівати за свою команду будь-де можна за допомогою сервісу Vodafone TV, що доступний для мобільних додатків через Play Market,  App Store або Huawei App Gallery та на всіх нових версіях Smart TV для магазинів Samsung та LG і через web-версію на сайті tv.vodafone.ua.

Офіційні постачальники послуг