Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Укртелеком почне обслуговувати абонентів на нових спеціально оснащених PEUGEOT Boxer, поставлених дилерським центром «PEUGEOT Ілта Львів» та Avis Україна

Укртелеком почне обслуговувати абонентів на нових спеціально оснащених PEUGEOT Boxer, поставлених дилерським центром «PEUGEOT Ілта Львів» та Avis Україна

Компанія з прокату та лізингу авто «Avis Україна» та дилерський центр «PEUGEOT Ілта Львів» реалізували всеукраїнський проект з постачання акціонерному товариству «Укртелеком» 116 спеціально оснащених автомобілів PEUGEOT Boxer.

АТ «Укртелеком» обрав Peugeot Boxer в подовженій версії L4 для своєї виробничої діяльності, в тому числі, для виїздів аварійно-відновлювальних бригад, розгортання волоконно-оптичних мереж, підключення та обслуговування абонентів.

«Фінансування 116 автомобілів зі спеціальним оснащенням та передання їх в лізинг найбільшому оператору фіксованого зв'язку в Україні АТ «Укртелеком» - це масштабний і відповідальний проект для Avis Україна. Нам вдалось разом з дилерським центром «PEUGEOT Ілта Львів» реалізувати його впродовж місяця від моменту прибуття партії Peugeot Boxer на паромі в порт до отримання уже повністю оснащених автомобілів акціонерним товариством «Укртелеком», причому, майже в усіх регіонах України. Для Avis Україна - це найбільша партія автомобілів, яку ми поставили клієнтам в лізинг з початку 2021 року», - Геннадій Бадай, керівник відділу постачання автомобілів Avis Україна.  

На вимогу АТ «Укртелеком» автомобілі були забрендовані, на них встановлені ​​тенти-дахи для бортової платформи та GPS-трекери.

PEUGEOT Boxer є флагманом комерційної лінійки бренда Peugeot: автомобіль має високу вантажопідйомність і корисний об'єм вантажного відсіку, а також широкі можливості створення специфічних надбудов на основі варіанту «шасі-кабіна».


AVIS УКРАЇНА

Avis Україна - підрозділ міжнародного провайдера послуг з прокату та лізингу авто Avis, який має офіси в 185 країнах світу. В Україні компанія надає широкий спектр транспортних послуг під брендами Avis (з 1997 року) і Payless (з 2016 року) - від оренди авто на добу для фізичних та юридичних осіб до формування цілих автопарковів у лізинг для юридичних осіб і покликана забезпечити потребу в мобільності як в межах України, так і в будь-якій країні світу, де розташовані офіси Avis.

PEUGEOT

Бренд PEUGEOT впевнено вступає в еру енергетичного переходу, спираючись на свою технологічну стратегію і електрифікацію модельного ряду. Задоволення від активного водіння, елегантний дизайн і безкомпромісна якість підкреслюють прагнення компанії задовольняти потреби клієнтів і дарує їм емоції, що асоціюються з автомобілями PEUGEOT.

10000 дилерських центрів PEUGEOT в 160 країнах світу дозволили компанії продати майже 1500000 автомобілів в 2019 році.

PEUGEOT поєднує високі стандарти якості, привабливий дизайн і емоції, щоб утвердиться в ролі провідного світового бренду.

АТ «УКРТЕЛЕКОМ»

Акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксовану і мобільну телефонію та «хмарні» рішення.

Укртелеком проводить стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, розвиває  оптичну інфраструктуру,  що дозволяє надавати абонентам доступ до інтернету на до 1 Гбіт/с.

З 2013 року ПАТ «Укртелеком» приєднався до  бізнесів SCM. 

Офіційні постачальники послуг