Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

UKRSIBBANK №1 у рейтингу життєздатності банків України за версією медіа MIND.UA

UKRSIBBANK №1 у рейтингу життєздатності банків України за версією медіа MIND.UA

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став лідером рейтингу життєздатності банків 2024, який опублікувало бізнес-медіа MIND.UA.

UKRSIBBANK отримав найвищий результат — 4.5 зірки. У списку представлені лише банки з ринковою часткою понад 0.2 % від загального обсягу активів банківської системи. Під час складання рейтингу враховувалися ключові фактори фінансової стійкості: достатність капіталу, якість кредитного портфелю, рентабельність діяльності, ліквідність тощо. Рейтинг також враховує економічні нормативи та ризики банківської діяльності в Україні.

Джерелами даних були показники фінансової звітності, опубліковані на офіційному сайті Національного банку України та корпоративних веб-ресурсах банків, що беруть участь у рейтингу.

Результати дослідження свідчать про інституційну спроможність банківської системи під час війни та високий рівень довіри громадян.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує демонструвати високий рівень фінансової життєздатності, довіри та надійності, утримуючи свою лідерську позицію на фінансовому ринку України.

Більше про рейтинг можна дізнатися за посиланням: Рейтинг життєздатності банків – 2024. Перевірка на витривалість | Mind.ua

Офіційні постачальники послуг