Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Українські фермери в прифронтових районах отримали насіння бренду Pioneer® в рамках програми Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)

Українські фермери в прифронтових районах отримали насіння бренду Pioneer® в рамках програми Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience стала партнером Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка спільно із Міністерством аграрної політики та продовольства України провели програму підтримки українських фермерів через надання насіння сої та соняшника для весняної посівної кампанії. Проєкт став можливий за фінансової підтримки урядів Японії, Норвегії та Бельгії.

В рамках цієї програми малі та середні фермерські господарства та сільгоспвиробники із прифронтових областей, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів, мали право подати заявку на отримання безоплатного насіння. Гібриди соняшника передової генетики бренду Pioneer® від Corteva ФАО передала фермерам зі сходу та півдня України для посіву на 6000 гектарів.

«Працюючи пліч-о-пліч з фермерами, ми бачимо, які надзусилля вони прикладають, щоб під час вже третього року повномасштабної війни продовжувати сіяти поля та сприяти продовольчій безпеці світу. Тому для Corteva було честю взяти участь в проєкті ФАО та поставити фермерам насіння соняшнику бренду Pioneer®. Ми радо вітаємо такі ініціативи та переконані, що тільки спільна праця допоможе відновити та зберегти економіку України заради майбутніх поколінь», – зазначила Олександра Бєлаш, керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні.

Протягом війни Corteva забезпечує українських фермерів насінням та засобами захисту рослин та створює їм вигідні фінансові умови купівлі необхідних ресурсів. Також минулого року компанія в рамках партнерської програми з Фондом Говарда Г. Баффета передала близько 8000 посівних одиниць озимого ріпаку та 45 000 посівних одиниць насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® малим українським сільгоспвиробникам з потерпілих територій.


Про Corteva Agriscience

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) — це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

™ ® SM Торгові марки та знаки обслуговування Corteva Agriscience та її афілійованих компаній.

Контакти:

Відділ корпоративних комунікацій Corteva Agriscience  – Україна

UA.Communications@corteva.com

099 0800216

Офіційні постачальники послуг