Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Україна отримала важливу перемогу у Верховному Суді Сполученого Королівства у спорі, де Asters діє як юридичний радник

Сьогодні Верховний Суд Сполученого Королівства виніс рішення направити на судовий розгляд за повною процедурою ініційовану Росією справу щодо єврооблігацій на суму 3 мільярди доларів США, випущених Україною у грудні 2013 року. Це знакове рішення створює для України можливість продовжити захист в англійських судах проти позову Росії, посилаючись на аргументи здійснення Росією тиску на Україну через погрози агресією у 2013 році, з урахуванням подальших дій Росії, на які неможливо закрити очі. Повне розкриття матеріалів у справі стане ще одним доказом того, що правда та справедливість на боці України.

Рішення Верховного Суду Сполученого Королівства доступне за посиланням.

Asters виступає національним юридичним радником України разом з головним юридичним радником Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan UK LLP. Над справою працює команда Asters у складі співкеруючого партнера Олексія Дідковського, старшого партнера Армена Хачатуряна, радниць Оксани Легкої та Анни Ткачової, юристки Анни Лалаянц.


Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2022 відзначає 21 юриста Asters — найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг