Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

У липні Київстар включив зв’язок 4G на частотах 900 МГц у 420 населених пунктах

Можливість доступу до нових мобільних технологій зявилась ще у 80 тисяч мешканців України

У липні 2021 Київстар активував технологію 4G на 167 базових станціях. Як результат, можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету отримали ще 80 тисяч мешканців України у 420 населених пунктах. Зокрема це населені пункти Богородичне,  Олексієво-Дружківка, Старомлинівка, Стародубівка, Урожайне Донецької області, Гульськ Житомирської, Долголука, Чернушовичі Львівської,  Кочубеївка Полтавської,  Березовське, Кам’янка, Кленове Харківської області.

У 1 кв 2021 року Київстар інвестував у розвиток нових технологій зв’язку понад 1 млрд грн, що дозволило суттєво збільшити територію мережі 4G. Завдяки цьому кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, збільшилась у 1 кв 2021 на 24,3%. Використання мегабайтів на одного абонента зросло на 27,5%. На сьогодні зв’язком 4G у мережі Київстар користуються майже 10 мільйонів абонентів.

Київстар встановив в Україні понад 15 тисяч базових станцій, на яких уже активована технологія LTE (4G). Відтак 88,7 % населення України може користуватись доступом до  послуг 4G у мережі оператора. Компанія продовжує будівництво мереж нового покоління, щоб до 2022 року доступ до 4G був у 90% населення.

Нові мобільні технології дають абонентам більше можливостей для бізнесу, освіти, дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг, тощо. Щоб скористатись послугою достатньо смартфона, який підтримує технологію LTE/4G, та відповідної SIM-карти (USIM), яку можна отримати безкоштовно у оператора.

Мобільні оператори України прискорили розвиток 4G у невеликих і труднодоступних населених пунктах завдяки перерозподілу радіочастот діапазону  900МГц.  Базові станції, що працюють на цих частотах, охоплюють зв’язком більші території, що важливо для будівництва мобільних мереж у віддалених населених пунктах. Для цього Київстар добровільно поділився з іншими учасниками ринку радіочастотним спектром 900 МГц і 1800 МГц. Так інші мобільні оператори змогли сформувати суцільні смуги радіо частот, що є критичним для розвитку швидкісної мобільної передачі даних.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг