Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

У День донора Vodafone зібрав кров для 150 пацієнтів

Vodafone організував добровільний збір крові серед своїх співробітників #BloodGoodDay. День донора відбувся у головному офісі компанії, переговорні кімнати якого на день перетворилися на медичні кабінети.

За 5 годин акції співробітники зібрали кров для 150 потенційних пацієнтів Інституту Амосова. 99% співробітників, які подали заявки на участь, стали донорами в цей день. Всього в акції взяло участь 78 співробітників Vodafone.

Долучитися могли всі, хто може бути донором за станом здоров'я і не має протипоказань на момент донації. Під час акції були дотримані усі необхідні заходи безпеки при проведенні медичних процедур.

Організувати #BloodGoodDay в Vodafone допомагали громадське об'єднання «Агенти крові», виїзна бригада інституту Амосова та волонтери.

Корпоративні дні донора проходять в Vodafone з 2014 року кожні півроку і вже стали доброю традицією. Цього року День донора допоміг підкреслити важливість прояви турботи один про одного в постізоляціонний період, і дав можливість співробітникам компанії надати підтримку тим, хто бореться за життя і здоров'я.

Офіційні постачальники послуг