Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

У Білій Церкві відкрився перший ресторан McDonald’s

У Білій Церкві відкрився перший ресторан McDonald’s

Саме в цьому місті виготовляється молочна основа для шейків та морозива для всіх ресторанів McDonalds в Україні

3 грудня у Білій Церкві відкрився перший ресторан McDonald’s за адресою: вул. Леваневського, 53-К. Компанія створює більше 85 робочих місць для працівників щойно відкритого закладу. Відкриття першого ресторану в місті відповідає стратегії посилення присутності компанії в регіонах, яку McDonald’s оголосив на початку року.

Новий одноповерховий заклад площею 393 м² вмістив 97 гостьових місць у залі та 146 на літній терасі, а інтер’єр оформлений у впізнаваному фірмовому дизайні. Ресторан обладнаний сервісами McDrive та McDelivery, а також тут облаштована кімната для кур’єрів.

Зробити замовлення швидко та зручно дозволяють 10 терміналів самообслуговування – на великих екранах можна роздивитись страви та обрати ті, що до смаку, без очікування в черзі. А ще в ресторані працює 4 лінії приготування страв, тож додати або прибрати інгредієнти стало ще простіше.

Для зручності відвідувачів касова зона розділена на дві частини — для замовлення та видачі, а працівники сервісу можуть принести замовлення за столик. Також в залі працюють експерти з гостинності, які створюють комфортну атмосферу та турбуються про потреби клієнтів.

Цікаво, що молочну основу, з якої у ресторанах McDonald’s готують морозиво та шейки, виробляють за найсучаснішими технологіями – на Білоцерківському молочному комбінаті (флагман компанії ТЕРРА ФУД).

Саме тут застосовують найсучасніше обладнання та найкращу сировину, щоб забезпечити відповідність продукції найвищим стандартам якості та безпеки. Як і решту продуктів, які виготовляються за специфікацією McDonald’s, молочну основу періодично відправляють у європейську лабораторію мережі в Мюнхені. Профільні спеціалісти перевіряють їх на відповідність стандартам за допомогою «сліпого тестування». Відтак, продукти БМК вже кілька років залишаються серед провідних виробників морозива для McDonald’s.

«У нашій громаді проживає понад 200 тисяч мешканців, до нас щоденно приїжджають сотні гостей. Відкриття закладу McDonalds у Білій Церкві є підтвердженням того, що місто є конкурентоспроможним та має високу інвестиційну привабливість. Окрім того, McDonalds завжди користується популярністю і серед дітей, і серед дорослих, тому я переконаний, що всі радо сприймуть відкриття ресторану у нашому місті», - заявив під часу пресбрифінгу Геннадій Дикий, міський голова Білої Церкви.

Загалом, у 2021 році, в рамках стратегії присутності в регіонах, окрім Білої Церкви, компанія також відкрила ресторани у Луцьку, Івано-Франківську, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі та с. Гора. А вже найближчим часом ресторани з'являться у Миколаєві, Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді. За неповні ж 11 місяців 2021 року МакДональдз створив 1600 робочих місць – у закладах по всій Україні і більше 3 тис. на боці партнерів. Усього ж, за останні 2 роки інвестовано близько 2 млрд гривень і відкрито 18 ресторанів.

Разом з появою ресторанів, компанія завжди турбується про благоустрій територій, дбаючи про збереження навколишнього середовища, облаштування кожної окремої місцевості та затишок місцян. Також компанія сприяє розвитку місцевих громад, посилює налагодження співпраці з локальними постачальниками та впроваджує ініціативи з сортування та переробки в своїх ресторанах, тим самим формуючи систему кругової роботи з відходами.


Про McDonald's в Україні

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. Компанія налічує більше 100  ресторанів у 24 містах України. Компанія щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Додаткову інформацію ви знайдете на офіційній сторінці mcdonalds.ua, а останні новини — у наших соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA/ та instagram.com/mcdonaldsukraine/.

Офіційні постачальники послуг