Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Туристичний проєкт – Vodafone Find&Follow. Village Routes – став фіналістом конкурсу Мережі Глобального договору ООН в Україні «Партнерство заради сталого розвитку – 2021»

Проєкт для самостійних подорожей Україною Find&Follow. Village Routes від Vodafone отримав нагороду фіналіста конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку-2021» у категорії «Економічний розвиток». Проєкт є соціальною ініціативою оператора та сприяє розвитку цифрової туристичної інфраструктури в Україні.

Нагорода вручається з 2018 року  Мережею Глобального договору ООН в Україні з метою просування Цілей сталого розвитку та сприяння партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами. На конкурс 2021-го року було подано близько 100 заявок з країн Східної Європи та Туреччини.

Мета проєкту Find&Follow. Village Routes.  – розвиток туризму у невеликих містах і селах та підтримка місцевого бізнесу. Окрім історичних місць та мальовничих пейзажів, сільські маршрути знайомлять користувачів з місцевими об’єктами малого бізнесу: садибами, виноробнями, сироварнями, полями лаванди чи тюльпанів, фермами, які вирощують равликів, устриць, буйволів, кіз тощо. Навіть в умовах пандемії користувач Village Routes можна вибрати найкращий маршрут для безпечного туризму та уникнути скупчення людей. Сьогодні на сайті проєкту представлено 60 туристичних маршрутів у більшості регіонів України.

Про Find&Follow

У 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам'яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам'яток, кам'яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».

Офіційні постачальники послуг