Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Туристичний проект Vodafone Find&Follow здобув відзнаку на Telecom Awards 2020

В Одесі відбулась п’ята ювілейна церемонія нагородження компаній і персоналій телеком та медіа індустрій України – Telecom Awards 2020 у рамках щорічної конференції Telecom Ukraine 2020.

За результатами голосування журі, до якого увійшли відомі експерти телекомунікаційного ринку, компанія Vodafone Україна отримала дві нагороди телеком-премії:

  • «Рішення року для масового ринку» – перемога у номінації за проєкт покриття 4G у діапазоні 900 МГц, який Vodafone подав від трьох учасників ринку спільно: Vodafone, Київстар і lifecell;
  • «Соціальний проект року» – лауреат 2 ступеню за туристичний проєкт Find&Follow.

Влітку 2020 року Vodafone Україна розпочав масштабне будівництво 4G мережі у діапазоні 900 МГц. Загалом мережа Vodafone 4G у даному діапазоні на сьогодні працює у понад 1600 населених пунктах і охоплює більше одного мільйона людей, які мешкають у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Волинській, Чернівецькій областях. До кінця 2020 року мережа LTE 900 МГц буде запущена в усіх областях України: по черзі від заходу на схід. Згідно з ліцензійними умовами, до середини 2022 року має бути забезпечене покриття мобільного швидкісного інтернету в населених пунктах із населенням понад 2000 чоловік з охопленням 90% населення України. А також – покриття доріг міжнародного та національного значення до середини 2024 року.

Розширення 4G покриття в сільській місцевості дало Vodafone можливість спільно з регіональними адміністраціями розвивати власний туристичний проєкт Find&Follow, зокрема новий напрямок Village Routes. Мета ініціативи - створити інформаційну інфраструктуру українського села і, таким чином, покращити його туристичну привабливість, а також підтримати місцевий бізнес. Окрім того, Vodafone пропонує українцям малолюдні безпечні подорожі сільською місцевістю, що є прийнятною альтернативою в умовах поширення COVID-19.

Наразі маршрути Village Routes розроблено для Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Львівської, Тернопільської та Волинської областей. Вони включають сільські садиби, що розвивають зелений туризм, маленькі агрогосподарства, ферми, пекарні, сироварні, майстерні, де займаються народними промислами. Окрім детального опису кожної локації, на сторінці маршруту туристи знайдуть контакти музеїв, екскурсоводів чи провідників, геолокацію кожного об’єкта, поради щодо додаткових екскурсій, харчування та проживання.

Офіційні постачальники послуг