Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

ТОП-5 місць для відпочинку на Херсонщині від туристичного продукту Vodafone – Find&Follow. Village Routes

Напередодні літніх відпусток туристичний проєкт Vodafone Find&Follow продовжує знайомити із туристичними родзинками областей України.

Напрямок для подорожей – Village Routes – це онлайн-маршрути сільською місцевістю, яка є малолюдною та безпечною, що особливо актуально в умовах поширення COVID-19. Окрім того, у 2020 році Vodafone розпочав широкомасштабне розгортання мережі 4G (LTE 900 МГц) у сільській місцевості, що зробило діджитал-туризм максимально доступним. А це є важливою складовою для розвитку місцевих громад та малого бізнесу.

Серію добірок цікавих локацій на півдні України, відповідно до уподобань користувачів ресурсу Find&Follow. Village Routes від Vodafone, починає Херсонщина:

  1. Лемурійське або Рожеве озеро – це фантастична біло-блакитно-рожева вода, ніжно-рожеві соляні береги та лікувальні грязі. Колір озера та лікувальні й косметологічні властивості вод зумовлені присутністю в ньому одноклітинних зелених водоростей Дуналіелла солоноводна. Водорості виробляють бета-каротин, який і зумовлює рожевий колір води.
  2. Чорноморський біосферний заповідник – це найбільша заповідна територія в Україні загальною площею понад 109 тис. гектарів. Заповідник розташований на узбережжі Чорного моря і охоплює акваторію Тендрівської і Ягорлицької заток. Відвідувачам дозволено вільно мандрувати лісостепом, піщаним та пустельним степом, а також приморськими солончаками. На території заповідника знаходиться архіпелаг з понад 20-ти островів.
  3. Ландшафтний заказник «Станіславський» часто називають Станіславським рогом, мисом або Херсонськими горами. Це місце з неймовірними краєвидами завдяки поєднанню високих схилів, золотисто-зелених степових ділянок та дзеркального плеса Дніпровського-Бузького лиману.
  4. Національний природний парк «Олешківські піски» – це найбільший піщаний масив в Україні та друга за площею пустеля у Європі. Територію Олешківських пісків поділяють на 7 арен, кожна з яких має власні природні та кліматичні особливості. Бархани у пустелі сягають від 5 до 20 метрів заввишки. Тут проводять екскурсії, можна покататись на квадроциклах, ведосипедах, конях.
  5. Арбатські терми – територія релаксу і оздоровлюючого відпочинку. Лікувальна вода, яка наповнює басейн комплексу, йде зі свердловини глибиною 1500 м та має температуру 72 °C. Також на території комплексу є три басейни з мінеральною водою, два гліцеринових та два солоних озера.

На сайті проєкту Find&Follow є 4 різних маршрути у Херсонській області. Перелік як маршрутів, так і локацій в уже створених напрямках, постійно доповнюється. Окрім опису цікавих місць, на сторінках є контакти для замовлення екскурсій, поради що місць, де можна зупинитись чи поїсти.

Про Find&Follow

У 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам'яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам'яток, кам'яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».

Офіційні постачальники послуг