Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Тетяна Тищенко – новий партнер Астерс

Астерс рада повідомити про приєднання до фірми Тетяни Тищенко на посаді партнера з 7 серпня 2020 року. На цій позиції Тетяна буде здійснювати керівництво всіма аспектами розвитку бізнесу в офісах фірми за кордоном, координуватиме та удосконалюватиме комунікацію з стратегічними міжнародними партнерами та надаватиме керуючому комітету фірми практичну підтримку, тактичні консультації та проводитиме аналітичні дослідження щодо глобальних стратегічних ініціатив, а також імплементації міжнародної стратегії Астерс і подальшої експансії за кордоном. Тетяна також фокусуватиметься на удосконаленні процесу надання клієнтам фірми послуг на винятково високому рівні.

У Тетяни Тищенко понад 10 років досвіду у стратегічному плануванні, трансформації бізнес-процесів, маркетингу, розвитку бізнесу та побудові ефективної культури роботи з клієнтами у провідних українських юридичних фірмах та консалтингових компаніях.

Тетяна завершила програму МВА для топ-менеджерів  у Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs) та здобула диплом з менеджмент у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

Сергій Свириба, співкеруючий партнер Астерс, зазначив: "Від імені керуючого комітету Астерс я радий привітати Тетяну у нашій команді. Ми сподіваємося, що її унікальні навички та знання допоможуть реалізувати амбітні плани фірми зі зростання та розвитку на міжнародному ринку,  а також з розбудови клієнтоорієнтованої культури та надання клієнтам послуг на найвищому рівні. У співпраці з керівним складом Астерс Тетяна посилить позиції фірми не тільки як флагмана українського юридичного ринку, але й як провідної фірми з глобальною присутністю".

Офіційні постачальники послуг