Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

STARt Yourself 2020-2021: результати програми стажування в Київстар

Київстар завершив третій курс програми стажування STARt Yourself. З 2018 року її учасниками стали 70 студентів, 35 із яких в результаті долучились до колективу телеком оператора. У 2020 році стажування було особливим: воно проходило в гібридному форматі — онлайн і офлайн, залежно від вимог спеціальностей.

«STARt Yourself це проєкт для амбітних молодих людей, які самі будують власне майбутнє і ще в статусі студентів знають, як хочуть розвивати кар'єру. Студенти приходять в колектив Київстар, щоб брати участь в реальних проєктах, втілювати в життя ідеї. Наші співробітники, в свою чергу, готові ділитися досвідом, інвестувати час в розвиток нових талантів. Це взаємовигідний проєкт: компанія готує фахівців, молодь — отримує практичні навички й, відповідно, перевагу на ринку праці», коментує Оксана Олійник, директор з управління персоналом і розвитку організації Київстар.

До участі в проєкті запрошувались студенти ВНЗ від 3 курсу. Стажування тривало 6 місяців, з серпня по лютий. На цей період стажисти були офіційно оформлені в штат, отримували зарплату, а також мотиваційний пакет, в тому числі можливість навчання на платформах, з якими співпрацює компанія. Графік роботи стажистів адаптувався під розклад лекцій.

Студенти STARt Yourself 2020-2021 практикувалися в технічній дирекції, департаментах IT, B2B, B2C, PR, маркетингу і юридичному департаменті. Стажування пройшли 26 молодих фахівців, 9 з яких отримали пропозицію стати співробітниками компанії.

Для стажистів цього сезону компанія розробила нову програму адаптації, щоб навіть в умовах віддаленої роботи вони почували себе максимально комфортно. Для студентів було створено спеціальну спільноту, де вони могли отримати відповіді на питання, а також неформально спілкуватися між собою, ділитися ідеями та враженнями. Для більш глибокого занурення в бізнес з першого дня вони проходили додаткові лекції та тренінги: Big Data, Маркетингові комунікації, Фінанси та аудит, New Business Stream, Digital, дизайн, CEM, IT, технічний напрям, а також тренінг з особистісного росту та інші. Стажистів  супроводжував «бадді» — досвідчений співробітник, який консультував щодо організаційних питань, допомагав зорієнтуватися в компанії, влитися в колектив і набути необхідних професійних навичок.

Програма STARt Yourself має відгалуження: лекції профорієнтації для старшокласників і студентів 1-2 курсів. ТОП-менеджери та керівники напрямків Київстар читають лекції про особливості різних спеціальностей, діляться своїм професійним досвідом та відповідають на запитання слухачів. У 2020 році компанія організувала і провела для 129 молодих людей 5 лекцій: юриспруденція і комплаєнс; Digital SMM, вебдизайн; BigData; маркетинг; фінанси та аудит.

Офіційні постачальники послуг