Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Старт дослідження «Настрої українських переміщених осіб у Польщі»

Старт дослідження «Настрої українських переміщених осіб у Польщі»

Київ. Розпочинаємо збір інформації для складання переліку потреб українських біженців у громадах, що їх приймають у Польщі. Дослідження «Настрої українських переміщених осіб у Польщі» проводиться для визначення індивідуальних потреб українських біженців у Польщі, а також залучення найкращих ресурсів, доступних у регіоні, для їх закриття.

Долучайтеся за посиланням – ваш досвід дозволить глибше проаналізувати потреби українців у Польщі, а громадам, які надають їм прихисток і підтримку, отримати необхідні ресурси!

Цільовою аудиторією дослідження є українці, які внаслідок повномасштабного вторгнення Росії були вимушені залишити домівки та знайшли прихисток у Польщі.

Про дослідження

Через розпочате Росією повномасштабне вторгнення на територію України мільйони українців вимушені були тікати від війни, шукаючи прихисток за кордоном. Найбільшу кількість біженців з України приймає сусідня Польща. За даними ООН, понад 1,5 млн українців вимушено покинули домівки через війну та виїхали до Польщі.

Дослідження «Настрої українських переміщених осіб у Польщі» є гуманітарною ініціативою, яка реалізується спільними зусиллями компаній Social Progress Imperative і Play Verto за підтримки «Делойт».

Отримані дані можуть бути згруповані за віком, статтю та місцеперебуванням, що дає змогу виділити потреби окремих груп.

Опитування допомагатиме національним і місцевим органам влади, а також підприємствам, неприбутковим організаціям і міжнародним установам ефективно й результативно реагувати на гуманітарні потреби переміщених осіб з України.

Деталі

Для цілей дослідження компанія Play Verto розробила спеціальне опитування з елементами гри, яке допомагає визначити й виміряти потреби українців.

Опитування займе приблизно 10 хвилин вашого часу. Ви можете пройти його українською мовою.

«Настрої українських переміщених осіб у Польщі» розроблено за міжнародними стандартами з дотриманням принципу поваги до прав людини й вимог Загального регламенту ЄС щодо захисту даних (GDPR), який захищає персональні дані та конфіденційність осіб у ЄС та Великій Британії.

Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до Анастасії Бегези, лідерки PR-напряму «Делойт» в Україні.


Про «Делойт»

«Делойт» (Deloitte) — глобальна мережа компаній, що надають послуги в сфері аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування і супутні послуги. Із сумою глобальних доходів у розмірі 47,6 мільярда доларів США за 2020 фінансовий рік компанія «Делойт» є найбільшою компанією у світі з надання професійних послуг.

Наявність глобальної мережі, що охоплює понад 150 країн світу, дає змогу «Делойт» обслуговувати близько чотирьохсот з п’ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune Global»®. Близько 330 000 фахівців «Делойт» спрямовують свої професійні зусилля на здійснення впливу, що має значення.

Завдяки глобальній мережі «Делойт», а також понад 25-річному досвіду роботи в Україні, «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, які спрямовані на підтримку та надання комплексних інтегрованих рішень щодо економічної діяльності клієнтів у різних галузях економіки. Детальніше: www.deloitte.ua

Офіційні постачальники послуг