Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Спецвипуск серіалу «Друзі 2021» вже сьогодні ексклюзивно на Vodafone TV

Українська прем'єра ностальгічного епізоду «Друзі: Возз'єднання»  відбудеться 27 травня. Спеціальний випуск серіалу «Друзі» від HBO Max в Україні буде ексклюзивно представлений на Vodafone TV. Серіал можна буде подивитися в підписці Амедіатека, яка доступна в пакеті «Оптимальний».

У спеціальному випуску «друзі» знов разом. Виконавці головних ролей – Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан, Меттью Перрі та Девід Швіммер – зустрічаються, щоб згадати цікаві історії зі зйомок і поділитися своїми емоціями.

Спецвипуск буде представлений у форматі ток-шоу. Окрім своїх улюблених героїв, фанати «Друзів» побачать запрошених зірок, серед яких Девід Бекхем, Джастін Бібер, група BTS, Кара Делевінь, Леді Гага, Кіт Герінґтон, Різ Уізерспун та інші.

Серіал «Друзі» з’явився на телеекранах у 1994 році. «Друзі» визнані найкращим комедійним серіалом на американському телебаченні за версією MTV.

Для того, щоб переглянути спецвипуск «Друзі: Возз’єднання» на Vodafone TV, встановіть застосунок Vodafone TV через Huawei App Gallery, Play Market або App Store. Далі зареєструйтеся за допомогою вашого номера телефону.

Також сервіс Vodafone TV доступний на всіх нових версіях Smart TV для магазинів Samsung та LG і через web-версію на сайті tv.vodafone.ua.

Для активації пакету «Оптимальний» необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер 30094. Вартість пакета 119/30 днів, перші 7 днів користування послугою безкоштовні.

Послуга доступна всім клієнтам Vodafone. Перевага для клієнтів – трафік у застосунку Vodafone TV не тарифікується.

Офіційні постачальники послуг