Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Спеціальне розслідування щодо імпорту каустичної соди в Україну припинено

Команда практики міжнародної торгівлі Астерс вітає всіх експортерів каустичної соди із завершенням спеціального розслідування без застосування будь-яких заходів.

Розслідування було розпочате у лютому 2020 року за скаргою ТОВ "Карпатнафтохім". Астерс представляла інтереси низки провідних іноземних виробників та експортерів хімічної продукції у цьому розслідуванні.

Над проектом працювали юристи Тетяна Бебік, Єлизавета Герасимчук та Звенислава Опейда, радники Олеся Кривецька та Антон Сінцов під керівництвом партнерів Гліба Бялого та Олексія Пустовіта.

Астерс має одну з найдинамічніших та найдосвідченіших практик міжнародної торгівлі в країні. Команда практики представляла сторону захисту у 14 з 15 торгових розслідувань, ініційованих Україною у 2019-2020 роках. У дослідженні з міжнародної торгівлі рейтингу The Legal 500 2020 Астерс відзначена як "єдина юридична фірма в Україні, що спеціалізується на захисті у торгових розслідуваннях".

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг