Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

SMS vs коронавірус: Vodafone надіслав 30 млн SMS з важливою інформацією під час карантину

Vodafone забезпечив своїх клієнтів необхідною інформацією в період карантину за допомогою таргетованих розсилок. Інформування почалося одразу після введення карантинних заходів в Україні і тривало, коли виникала потреба. У перші два місяці після введення обмежень компанія відправила понад 30 млн SMS-повідомлень.

Залежно від мети інформаційної кампанії, Vodafone відправляв SMS як по всій базі, так і робив таргетовані розсилки з урахуванням різних критеріїв: географії та користування певними послугами.

Карантин оголосили 12 березня, і через два дні, 100% абонентської бази, отримали SMS з інформацією про вірус і рекомендаціями МОЗ: «У зв'язку з імовірністю поширення COVID-19, Міністерство охорони здоров'я України рекомендує: залишайтеся вдома, коли це можливо; мийте/дезінфікуйте руки, обмежте контакти; в разі поганого самопочуття, зверніться до вашого лікаря. Рекомендуємо утриматися від поїздок за кордон. Транспорт всередині країни працює в штатному режимі. “Укрпошта” здійснює регулярну виплату пенсій і соціальної допомоги. Офіційні рекомендації: covid19.com.ua».

Також усім абонентам Vodafone був відправлений перелік каналів каналів МОЗ з інформацією про вірус: Коронавірус 2019 nCoV на MOZ.GOV.UA, Коронавірус_інфо в Viber і Telegram.

Клієнтів, які перебували за межами України, попереджали про закриття кордонів і надавали інформацію, куди слід звертатися для повернення додому: «Шановний клієнте! Через поширення коронавірусу регулярні рейси в Україну припиняються з 16 березня по 3 квітня. Повертайтеся додому до 23:59 16.03. Тим, хто обмежений в часі, слід звернутися до Посольства або Консульства України в країні перебування. Для зручності рекомендуємо зареєструватися на веб-сайті ДРУГ МЗС України: https:\\friend.mfa.gov.ua. Бережіть себе! Ваш Vodafone».

Українцям, які не змогли повернутися і опинилися в скрутному становищі через закриття кордонів, отримали повідомлення з контактами Міністерства закордонних справ. А ти, хто встиг повернутись - перелік необхідних заходів профілактики: «Пам'ятайте, Міністерство охорони здоров'я України рекомендує: 1. Не виходити з дому без необхідності. 2. Одягати захисну маску. 3.Мити й дезінфікувати руки, речі і квартиру. 4. Якщо ви відчуваєте перші симптоми ГРВІ, будь ласка, зв'яжіться з лікарем. Ваш Vodafone».

У період великодніх свят було відправлено вісім мільйонів таргетованих повідомлень клієнтам в різних областях України з рекомендацією відзначати Великдень вдома, щоб запобігти збільшенню захворюваності. У повідомленні було зазначено кількість хворих у кожному регіоні, згідно з інформацією від МОЗ.

Загалом Vodafone Україна спільно із акціонером – групою компаній NEQSOL Holding – виділила 33 млн гривень для допомоги та підтримки лікарень та лікарів нашої країни. Також Vodafone запустив та подовжує впроваджувати ініціативи, спрямовані на підтримку України та українців під час карантину. Попередньо внесок компанії у якості соціальної підтримки оцінюється у суму близько 30 млн гривень. Таким чином, загальна сума допомоги на сьогодні складає 63 млн гривень.

Серед реалізованих ініціатив Vodafone Україна: нарахування медичним працівникам по 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі; забезпечення  безкоштовним безлімітним зв’язком у роумінгу групи  лікарів, які літали на допомогу в Італію.

На час карантину Vodafone Україна надала своїм клієнтам в Україні безкоштовний безлімітний доступ до популярних месенджерів і соціальних мереж Online Pass – щоб підтримати можливість залишатися на зв'язку, незважаючи на введені обмеження, а також до низки освітніх і розважальних сервісів. В рамках підтримки проекту «Всеукраїнська школа online» відкрито вільний доступ до трансляцій уроків через сервіс VodafoneTV.

На початку карантину, за погодження Міністерства закордонних справ України, оператор поінформував своїх клієнтів, які перебували у роумінгу, про майбутнє закриття кордону України і поповнив їх рахунки на 100 грн, щоб дати можливість абонентам Vodafone залишатися на зв'язку до повернення в країну, а також вчасно отримувати актуальну життєво важливу інформацію. Аби підтримати місцеві бюджети керівництво Vodafone Україна прийняло рішення відмовитися від податкових пільг, передбачених законом №3220.

Офіційні постачальники послуг