Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Смарт-Гроші: в 2020 році популярність мобільних фінансових сервісів серед абонентів Київстар зросла на 19%

В середньому в четвертому кварталі близько 900 000 абонентів передплаченого зв'язку Київстар скористалися платіжним продуктом «Смарт-гроші», про це свідчить аналітичний звіт* про затребуваність фінансового продукту «Смарт-Гроші» від Київстар.

У 2020 році в порівнянні з 2019 число тих, хто віддає перевагу оплатам за послуги з мобільного рахунку, зросло на 19%. Найпопулярнішими сервісами оплати з мобільного рахунку стали - благодійні внески через USSD, оплата телебачення і інтернету, міжоператорський переказ коштів, оплата проїзду в міському транспорті і в таксі, поповнення ігрових акаунтів і погашення кредиту.

«Ми бачимо, що популярність оплати товарів і послуг з мобільного рахунку стабільно зростає. Тому ми зі свого боку постійно поповнюємо каталог «Смарт-Гроші», адже безготівкові сервіси роблять цифрову економіку для населення доступніше. Крім того, платити з мобільного рахунку також гігієнічно, зручно і надійно, як і банківською карткою», - коментує Олена Суворова, директор департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар.

Київстар регулярно оновлює список сервісів і проводить акції зі скасуванням комісії або кешбеком на різні види послуг. У 2020 році спільно з міжнародною платіжною системою LEO для абонентів Київстар були запущені нові популярні сервіси: оплата електроенергії з Львівенергозбут, оплата парковки в Харкові і в додатку Parking UA, а також покупка ліків з Liki.24.

З каталогом сервісів можна ознайомитися на сайті money.kyivstar.ua, актуальні пропозиції та акції знайти в розділі Акції.

Довідка про методологію:

*Київстар проаналізував дані щодо користування сервісами в рамках фінансового продукту «Смарт-Гроші» в період 2020 року порівняно з 2019 роком серед абонентів передплаченого зв'язку Київстар (близько 20 млн абонентів).

Офіційні постачальники послуг