Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Школа права Українського католицького університету успішно запустила нову бакалаврську програму за підтримки Астерс

Найбільша юридична фірма України продовжує робити свій внесок у розвиток правничої освіти в Україні.

14 вересня 2020 року стартує навчання на новій бакалаврській програмі Школи права Українського католицького університету (УКУ). Астерс є генеральним партнером Школи права Українського католицького університету (УКУ) і підтримала запуск цієї програми.

Для участі у програмі було подано 284 заяви, а навчання на бакалавраті розпочнуть 50 найкращих абітурієнтів. Середній конкурсний бал зарахованих вступників становить 192 бали. З посеред 50 вступників четверо мають середній конкурсний бал за результатами ЗНО - 200, 37 - від 187 до 199, 9 - від 182 до 187. На програмі навчатимуться студенти з 9 регіонів України. Завдяки жертводавцям фінансову підтримку від УКУ у вигляді знижок на навчання отримали 50% студентів-правників.

"Ці результати є свідченням кількох речей. В першу чергу, довіри до УКУ та Школи права. По-друге, запиту на якісно іншу правничу освіту в Україні. І по-третє, готовності і батьків абітурієнтів, і практичного середовища інвестувати в освіту майбутніх поколінь правників", - прокоментувала результати вступу керівниця бакалаврської програми з права УКУ Світлана Хилюк.

“Ми дуже раді, що бакалаврська програма Школи права УКУ стартувала з таким приголомшливим успіхом, особливо з урахуванням специфіки і складнощів цього року, – зазначив Маркіян Ключковський, партнер Астерс, член Дорадчої ради Школи права УКУ. – Наша фірма продовжуватиме підтримку Школи права УКУ, адже для нас важливо, щоб молоді українські правники володіли не тільки знаннями юриспруденції, а й мали етичний і ціннісний фундамент. Ми впевнені, що все це вони отримають під час навчання в УКУ, а ми, в свою чергу, будемо раді запропонувати програму стажувань для студентів-правників УКУ, щоб вони набирались і практичного досвіду”.

Навчання на програмі триватиме 4 роки, після завершення яких випускники отримають диплом державного зразка зі спеціальності 081 “Право”.

***

Український католицький університет є приватною неприбутковою інституцією, що надає своїм студентам освіту міжнародного класу, застосовуючи найкращі підходи зі світової традиції католицької освіти та кращих практик із західних університетів.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг