Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Ще одне досягнення в АМКУ: Asters допомогла агрокомпанії отримати дозвіл на концентрацію у процесі приватизації

Asters успішно представила інтереси МПП "Обрій", члена аграрної групи DMV, щодо отримання дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ) на приватизацію активів майнового комплексу ДП "Радивилівський комбінат хлібопродуктів".

Угода вартістю 5,5 млн доларів США – одна з найбільших за вартістю малих приватизацій, проведених за останні півроку. Вона передбачає купівлю елеваторів та інших активів підприємства, розташованих на 10 земельних ділянках загальною площею понад 41 гектар.

Команда антимонопольної практики забезпечила вчасне отримання дозволу, що є важливими етапом для подальших приватизаційних процесів. Над проектом працювали юристи Іван Яремчук, Тетяна Бебік та Єлизавета Герасимчук під керівництвом партнера Олексія Пустовіта.

Команда антимонопольної практики Asters, до складу якої входять 3 партнери та 13 юристів, — найбільша в Україні. Вона консультує клієнтів за всіма напрямками діяльності АМКУ та представляє їх інтереси у судах. За оцінками міжнародних рейтингів Chambers Europe та The Legal500 EMEA практика є лідером на національному юридичному ринку з 2012 та 2018 років відповідно.  

Офіційні постачальники послуг