Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Сервіс захисту телефонів «Мобільна безпека» став більш функціональним

«Мобільна безпека» – сервіс Radarmi та Київстар, який допомогає повернути втрачений ґаджет, став більш функціональним. Відтепер він дозволяє захистити не тільки смартфони, але й потурбуватися про близьких та рідних. Як і раніше з мобільним додатком для iOS та Android, у разі втрати телефона, власник може знайти його, або ж отримати компенсацію від 3500 до 7000 грн.

Із появою функції «Сімейний трекер» у мобільному додатку, «Мобільна безпека» з’явились такі можливості:

  • Відстежувати місцезнаходження смартфона чи близької людини в реальному часі та оперативно реагувати у випадку потенційної небезпеки;
  • Створювати різні групи користувачів (наприклад, «Діти», «Батьки»);
  • Відмічати на карті індивідуальні геозони, актуальні для кожної з груп (наприклад, для групи «Діти» - школа, дім, спортивна секція; для групи «Батьки» - ЖКГ, аптека, ринок);
  • Відмічати на карті «червоні» зони (наприклад, для групи «Діти»: озеро, покинуті будівлі; для групи «Батьки»: лікарня);
  • Отримувати сповіщення, якщо користувач зайшов чи вийшов зі створеної зони;
  • Керувати рівнями доступу для різних учасників.

Також мобільний додаток дозволяє віддалено блокувати телефон, видаляти особисті дані, в тому числі фото, включати сирену та вмикати через особистий web-кабінет або, подзвонивши на лінію підтримки 24/7, GPS-пошук. У разі втрати ґаджету, “Мобільна безпека” забезпечує сервіс повернення за винагороду та доставку кур'єром власнику втраченого гаджету.

Лише за минулий рік завдяки сервісу власникам повернули більш ніж 1 тис телефонів, компенсації за безповоротно втрачені пристрої склали близько 1 млн грн. За час роботи сервісу встановили мобільний додаток та скористалися послугою 160 тисяч абонентів.

Сума компенсації в рамках послуги «Мобільна безпека» залежить від обраного тарифу «Захист» чи «Захист+». Вартість послуги з тарифом «Захист» становить 10,5 грн/тижд., а «Захист+» – 14 грн/тижд. Користувачі можуть також придбати річний захист для мобільного за 219 грн. Наприклад, користувачі тарифу «Захист», що мають девайси з операційною системою Android/iOS, отримуватимуть 3500 грн компенсації, а якщо користувач обрав тариф «Захист+», то одержить 7000 грн., в разі безнадійної втрати.

Важливо: втрата мобільного телефона небезпечна тим, що, крім самого пристрою до чужих рук можуть потрапити і персональні дані користувача, в тому числі і сім-карта, до якої прив’язані рахунки в фінансових установах. Тому абонентам рекомендовано дотримуватися обов’язкових правил кібергігієни:

  • Встановлювати надійний пароль на телефон та сім-картку;
  • У випадку втрати телефона, щоб особисті дані не потрапили до чужинців, користувачі «Мобільної безпеки» можуть видалити інформацію з телефона дистанційно.
  • Ті, хто не користуються послугою, мають зателефонувати до мобільного оператора та заблокувати картку. Щоб зловмисники не перевипустили сім-карту, її краще зареєструвати на паспорт або укласти контракт з телеком оператором.

Офіційні постачальники послуг