Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Schneider Electric та AVEVA співпрацюють з IN-CORE Systèmes для вдосконалення процесу виробництва акумуляторів для електромобілів

Schneider Electric та AVEVA співпрацюють з IN-CORE Systèmes для вдосконалення процесу виробництва акумуляторів для електромобілів

  • Партнерство, яке уможливить передачу даних на рівні електродів і надасть виробникам акумуляторів нове бачення ефективності
  • Спільні зусилля дозволять оптимізувати якість, виробництво та використання матеріалів, а також зменшити кількість відходів

Рюей-Мальмезон (Франція), 3 липня 2024 р. Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в галузі енергетичного менеджменту та автоматизації, та AVEVA, світовий лідер у галузі промислового програмного забезпечення, що сприяє цифровій трансформації та сталому розвитку, оголосили про партнерство з IN-CORE Systèmes  з метою підвищення ефективності виробництва акумуляторів для електромобілів (EV).

Впровадження спільних пропозицій пов'яже рівень електродів з кінцевою продуктивністю акумулятора і надасть клієнтам повну картину даних для вдосконалення процесів.

Оскільки ринок електромобілів продовжує зростати в геометричній прогресії, виробництво акумуляторів зазнає все більшого тиску з метою підвищення якості, ефективності та бізнес-результатів. Таке збільшення виробництва може призвести до нових проблем, зокрема, до відмов і змін технологічних процесів, які, в свою чергу, призводять до операційних, матеріальних і трудових втрат.

Останніми роками при виробництві акумуляторів для електромобілів до 20% матеріалів викидається на брухт, а енергія використовується неефективно: 47 кВт-год енергії, необхідно для виробництва 1 кВт-год  для акумулятора електромобіля. Ці проблеми можна вирішити лише за допомогою більш глибокого операційного розуміння.

Партнерство між Schneider Electric, AVEVA та IN-CORE забезпечить тіснішу взаємодію між даними у виробничому процесі завдяки відстеженню даних на рівні електродів.

Рішення відстеження IN-CORE (IN-CORE Traceability Solution) працюватиме з системною платформою AVEVA (AVEVA System Platform) для підключення критичних параметрів до виробництва електродів, кінцевої комірки та продуктивності упаковки, надаючи відповідні дані в потрібний час і у потрібному форматі для забезпечення повної картини даних. Це забезпечує клієнтам такі позитивні результати, як:

  • Швидше усунення несправностей на місцях;
  • Скорочення відходів;
  • Оптимізація виробництва;
  • Оптимізація матеріалів.

«Операційні виклики є найбільшою перешкодою на шляху до успіху у виробництві акумуляторів для електромобілів, - каже Крістель Гальбрун, президент сегменту мобільності компанії Schneider Electric. «Оскільки попит зростає, ми повинні підвищувати якість та ефективність, одночасно зменшуючи кількість браку та відходів. Це партнерство з IN-CORE забезпечить новий рівень передачі даних на ринку електромобілів і допоможе клієнтам створити повну інформаційну архітектуру для всіх процесів».

«Ми раді співпрацювати з Schneider Electric для вирішення однієї з ключових проблем на ринку електромобілів - передачі даних на рівні електродів», - сказав Мішель Попович з IN-CORE Systèmes. «Разом ми можемо збирати дані щодо простежуваності, пов'язуючи їх з рештою потоку створення цінності та контекстуалізуючи їх, щоб приносити безпосередню користь клієнтам».


Про IN-CORE Systèmes

Рішення IN-CORE відомі своєю гнучкістю та масштабованістю, легко інтегруються в складні середовища та швидко адаптуються до змін. Крім того, їхня архітектура усуває ефект ізольованості, консолідуючи дані в єдиній точці доступу, доступній для всіх комп'ютерів.

Такий підхід забезпечує доступність даних для аналізу якості виробництва та автоматичних процесів, таких як сортування брухту на лінії штабелювання.

Обираючи IN-CORE, виробники отримують легкий доступ до кваліфікованої обробки даних для швидкого нарощування виробництва, підтримують високу продуктивність завдяки швидкому аналізу уніфікованого набору даних та скорочують дорогі ручні втручання за рахунок автоматизації процесів обробки дефектних електродів.

Про Schneider Electric

Мета Schneider – створювати вплив, надаючи всім можливість максимально використовувати нашу енергію та ресурси, забезпечуючи прогрес і сталість для всіх. Ми називаємо це Life Is On.

Наша місія — бути надійним партнером для досягнення стабільного розвитку й ефективності.

Ми рухаємо цифрову трансформацію, інтегруючи провідні енергетичні технології, продукти, що поєднують пристрої на об'єктах із хмарними сервісами, засоби керування, програми й рішення, упродовж всього життєвого циклу, забезпечуючи компаніям інтегроване управління будівлями, центрами обробки даних, інфраструктурою та промисловою діяльністю.

Ми — найбільш локальна з усіх глобальних компаній. Ми відстоюємо відкриті стандарти й партнерські відносини з усіма, хто поділяє наше прагнення до покращення якості життя і підтримує цінності різноманіття, рівних можливостей та самореалізації.

Офіційні постачальники послуг