Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Schneider Electric і Global Footprint Network запускають спільну ініціативу «100 днів можливостей» для боротьби зі зміною клімату

Київ, 19 серпня 2021 року - Компанія Schneider Electric, світовий лідер у наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією і автоматизації, і Глобальна мережа екологічного сліду (Global Footprint Network, GFN), дослідницька організація, що відстежує рівень споживання природних ресурсів, оголосили про запуск спільної ініціативи «100 днів можливостей». Її метою є просування рішень, які допомагають в боротьбі зі зміною клімату і скороченням біорізноманіття.

Запуск ініціативи присвячено до Всесвітнього дня екологічного боргу - дня, коли споживання людством природних ресурсів перевищує обсяг, який Земля може відновити за рік.

100 днів, зазначені в назві ініціативи, це час, що залишився до початку 26-й Конференції ООН зі зміни клімату (КС26, Конференція сторін Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату), коли представники держав з усього світу зберуться в Глазго, Шотландія, аби виявити найефективніші заходи з боротьби зі зміною клімату.

Технології, представлені в рамках ініціативи, підкреслюють її ключовий меседж: компанії, уряди та окремі люди можуть діяти вже зараз, і немає необхідності  для цього чекати прийняття рішень на Конференції ООН.

Протягом 100 днів до початку Конференції на сайті 100DaysofPossibility.org будуть щодня висвітлюватися можливості і готові рішення для різних секторів. З метою продемонструвати безліч способів відстрочити дату настання Дня екологічного боргу. Матеріали сайту включають в себе пропозиції щодо використання відновлювальних джерел енергії, створення розумних будинків і скорочення харчових відходів.

Schneider Electric, визнана найбільш стійкою компанією світу за версією Corporate Knights, підтримала ініціативу «100 днів можливостей», поповнивши свій список шістьма рішеннями в області боротьби зі зміною клімату. Партнерами проєкту також виступили Шотландське агентство з охорони навколишнього середовища (Scottish Environment Protection Agency, SEPA) і дослідницька асоціація Drawdown Europe.

Одне з представлених Schneider Electric рішень - інтеграція мікромереж з зарядною інфраструктурою для електромобілів в автобусному парку Меріленда, США. Воно є першим у своєму роді і допоможе відстрочити День екологічного боргу за рахунок скорочення викидів вуглекислого газу на 62%.

Інший приклад розповідає про комплекс IntenCity в Греноблі, Франція, де розташовується офіс Schneider Electric. Він демонструє, як державний і приватний сектор об'єднали зусилля, щоб створити більш чисте і здорове середовище. Ця будівля спроєктована так, що вона щорічно споживає 7 кВтг на 1 м², що майже в 10 разів менше, ніж обсяг споживання середньостатистичної будівлі в Європі. Встановлені на даху сонячні панелі, дві власні вітряні турбіни, використання ґрунтових вод і розумних високотехнологічних рішень дозволяє комплексу споживати і генерувати однакову кількість енергії протягом року. А унікальне партнерство з використання мікромереж спрощує обмін енергією і взаємодію з прилеглими районами.

Ще один приклад - нещодавно підписана угода між Schneider Electric та Єгипетською електричною холдинговою компанією, національною ресурсопостачальною організацією. Його результатом стане створення першої на Близькому Сході розумної мережі в масштабах всієї країни, що допоможе Єгипту задовольнити майбутні потреби в електроенергії і реалізовувати стратегію в галузі сталого розвитку.

Всі три рішення будуть опубліковані на сайті ініціативи одночасно з її запуском, а три інших рішення Schneider Electric будуть представлені пізніше.


Про компанію Schneider Electric

Мета компанії Schneider Electric - допомогти всім максимально ефективно використовувати енергію та ресурси, об'єднуючи прогрес і сталий розвиток для всіх. Ми називаємо цю концепцію Life Is On.

Наша місія - стати вашим цифровим партнером для досягнення стабільного розвитку та ефективності.

Ми сприяємо цифровий трансформації, інтегруючи кращі процеси і технології в області управління електроенергією, підключення продуктів до хмари, елементів управління, програмного забезпечення і послуг для всього життєвого циклу об'єктів. Таким чином ми забезпечуємо комплексне управління для будинків, будівель, центрів обробки даних, інфраструктури і промислових об'єктів.

Ми - сама локальна з усіх глобальних компаній. Ми просуваємо відкриті стандарти і партнерські відносини з усіма, хто поділяє наше прагнення до поліпшення якості життя і підтримує цінності різноманіття, рівних можливостей і самореалізації.

https://www.se.com/ua/uk/

Читайте також

Офіційні постачальники послуг